Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Folytasam a neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Folytasam a neten a keresést, menjek el egy ilyen bárba vagy törödjek bele, hogy kész vége egyedül fogok meghalni úgy, hogy mem ismerem a szerelmet?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. Se érzelmileg vonzódok a fiúkhoz. Eddig még nem volt fiúm. A neten nehéz találni olyan fiút aki korpban nagyából anyi mint én normális is meg ki is néz valahogy (tudom, hogy a külsőség nem minden, de csak nem olyan nagy bün ha van egy fejta vonzalmam). Nem a legnagyobb erőkel kerestem fiút. De mostmár úgy érzem szükséges. Korábban is észbe kaphattam volna de mostanság bontamoznak ki ezek az érzelmek. Szeretnék nagyon egy olyan fiút aki kedves, aranyos, helyes (nem egy hüha azért, én se vagyok egy adonisz☺) erős. Előre is köszönöm.
2018. júl. 7. 23:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Elől az a kis ,,Se" igazából ,,És". Bicsánat elírtam.
2018. júl. 7. 23:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
meleg agy?
2018. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Ő lány te idi*rá😂
2018. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha érzelmileg vonzódok fiúkhoz fiú létemre. Akkor elég egyértelmü🙄
2018. júl. 7. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell beparázond, 24 éves voltam mikor megismertem az első barátomat, aki akkor 19 volt.

És mindketten az elsők voltunk egymásnak, én akkor még azzal sem voltam kibékülve, hogy meleg lennék.

Ja, és nem voltam jó pasi.

A barátomat itt ismertem meg gyakorin, 2 és fél évig tartott.

2018. júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, ne erőlködj, ne parázz rá, regisztrálj pár helyre és óvatosan keresgélj / ismerkedj.

Nem kell a legelső srácra lecsapni, inkább legyen bennetek sok közös.

2018. júl. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind ismerjük az érzést
2018. júl. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!