Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, ti hogy vagytok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy vagytok az idősebb románcot kereső tapasztalt jóképű melegekkel? Engem valamiért nagyon vonzanak. Kiváncsi lennék ki hogy látja 30, passziv

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan már nem vagyok "fiú", hanem szintén egy románcot kereső idősebb ( 49 ), de a másik végét nézve, nem úgy látom, tapasztalom, hogy olyan nagy volna a mi árfolyamunk....hogy így mondjam.Sajnos a romantika, a kedveskedés,gyengédség ma már ósdi, avítt dolognak számít a mi világunkban is. Utóbbi években rendre pofára estem a társkeresésben nemcsak a korodbeliekkel, de még a magam korosztályánál is. Lehet, hogy titokban sok fiatalt vonz a romantika, de ezt nagyon leplezik, vagy ami rosszabb, szégyellik.....Kívánom Neked, mielőbb romantikázz egy Neked tetsző és komoly gondolkodású férfivel !
2018. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én sok pasit ismerek akit vonz az ilyesmi.
2018. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy idős pasi vagyok, akinek mindigis tetszettek a fiatalok!
2018. szept. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!