Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bűntudatom van, mit tegyek? 18/f

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatom van, mit tegyek? 18/f

Figyelt kérdés
Találtam egy srácot, akivel hamarosan talizunk, de valahogy nem esik jól. Van egy barátom, akibe hónapok óta belezúgtam, tudom hogy heteto, de jól esne, ha bevallanám neki az érzéseimet, mert így bűntudatom van. Meg félek, hogy a barátaimnak majd nem lesz helye az életemnek.

2018. júl. 14. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez így elég zavaros, egyszerre csak egy problémát próbálj meg kezelni.


Talizol egy sráccal, de nem esik jól?

Azért mert bűntudatod van a másik miatt akibe beleszerettél?

Ha ő heteró akkor ennek nem sok értelme van, a bűntudatnak semmiképp. Kényszerből ne gyere össze senkivel. de egy esélyt adhatsz neki, hátha “elvarázsol” és túl leszel a heterón.

Továbbá ha a heteró barátod nem tudja, hogy meleg vagy, ne azzal kezdd, hogy beleszerettél, előbb egy sima coming out.

Ha azt jól viseli, akkor valamivel később esetleg.

De azt is csak ha nagyon nem bírsz magaddal, mert egy heterónál ezzel tuti nem vágódsz be. A legutolsó mondat meg, na az legyen a jövő problémája.

2018. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Buran ***** válasza:
92%

Voltam hasonló szituációban.


Beleszerettem egy hetero srácba. Nem voltunk barátok, haverok se, talán inkább kedves ismerősnek mondanám. Minél jobban próbáltam kerülni annál többször kereszteztük egymást.

Minél jobban próbáltam megutálni, mindig úgy jött ki a szituáció, hogy annál jobban beleszeressek. Éveken át húztam-vontam a dolgot, ismerkedtem srácokkal, de minddel ugyan az volt a probléma: nem ő volt. Egyszer megelégeltem a dolgot, elé álltam és megmondtam neki... hirtelen nem tudott mit szólni. Azóta szerintem sokkal jobb a viszonyunk, már-már barátinak mondanám. Ez pedig segített feldolgozni az egészet és ma már nem vagyok belé szerelmes.


A barátaid, ha a barátaid, akkor azok maradnak, akár meleg vagy, akár nem.


23/F/m

2018. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elég ellentmondásos a két válasz, de próbálok belőlük leszűrni valamit. Köszi :)
2018. júl. 14. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolónál nem voltak barátok, inkább csak ismerősök, és a coming out-ot követően lett baráti a viszony - ami mázli. :) Viszont neked az elmondásod alapján barátod a hetero srác, szóval szerintem is először egy laza coming out kéne kezdésnek, ne rögtön bele a közepébe. Csak, hogy tudd, egyáltalán hogyan viszonyul a dologhoz, de remélhetőleg jól fogadja majd. Aztán attól függően látni lehet, megéri-e bevallani a többit is.


Viszont mivel hetero, azon túl, hogy ezt bevallod neki, megpróbálnék arra a srácra koncentrálni, akivel találkozni fogsz nemsokára. Hiszen vele még így is több esélyed lenne a dologra... :)) Kényszerből viszont én sem ajánlanám, hogy mindenképp összegyere vele. Találkozzatok, próbáld meg jól érezni magadat. Hátha valami jó sül ki belőle!


Hajrá, sok sikert! :)

2018. júl. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!