Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen extrém vagy BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen extrém vagy BDSM vágyatok van?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltátok? Kort is írjatok!
2018. júl. 17. 07:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
93%

Megkötözve vagy megbilincselve, bekötött szemmel lenni -- ezt már kipróbáltam.

Slaggal locsolás hideg vízzel vagy víz alá nyomás, légzés-kontroll - ezt még nem próbáltam, de szeretném.

2018. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
93%

- Szolga-Gazda játék.

- Cum controll


Mindkettő csak vágy eddig. Vékony vagyok így csak vékony sráccal próbálnám mindet, de mindig 40 plusszos kövér pasik nyitottak csak rá. Meg arckép mániások.

2018. júl. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
94%

-pisiszex:leginkább a hátsómba, de bárhova mehetne. de meg nem innám.

-"megerőszakolás": elrabolnak és megerőszakolnak ismeretlenek.

-vak gangbang: meghívnak egy gruppen buliba. elmegyek,belépek a lakásba,és az előszobába belépve bekötik a szemem és míg be van kötve a szemem dugnak és ki kell találnom hányan kényeztetnek. És ha eltaláltam kapok valamilyen jutalmat.(addig sose jutottam el az álomban hogy mi a jutalom.)

-enyhe kötözés és öklözés.


De sajnos ezek eddig még mindig csak fantáziáimban vannak.


23/passzív

2018. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
92%
Bármiféle alázás, alárendeltség a másiknak vonz :D Betegesnek érzem valahol de király :DD Aktív fél teljes kiszolgálása.Erényöv, póráz is vonz :D Hátamon ülve közlekedjen xD és ha nem bírom a súlyt akkor spanking vagy here ütés. Hogy merném-e kipróbálni az más kérdés :'D Még nem próbáltam semmi ilyet. 19/F
2018. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim válasza:
83%
Kikötözésen kivül még semmit nem próbáltam, de szeretném a "megerőszakolást",a cum controllt én is, hogy forró viaszt csepegtessenek ràm, esetleg enyhe fojtogatás, de ez csak kivételes bizalom esetén. 20/N.
2018. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
91%
tudom h szarul hangzik de pisi és simán szar is. folytogatás volt már és ilyen szinte megerőszakolás is. kikötöznek, éheztetnek. kutyaként kezelnek. iyenek:DDDD 17/p
2018. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
90%
Hát a fojtogatás nem túl extrém, de azt szeretem.
2018. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
36%
még nem próbáltuk ki, de ha a lányon cicafül és cicafarok van
2018. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
92%

börtönben vki köcsöge lenni akit szolgálni kell

vki felcsal magához és belépve 3-4 en megerőszakolnak

domináns bika szexrabszolgája lenni

2018. aug. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
44%

1, Egy karatés nő velem egy eleve esélytelen meccs után domináns lábfétises játékokba kezdene;

2, Nem, de érdekes lenne. /36F/

2018. aug. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!