Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A budapesti meleg szórakozóhel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A budapesti meleg szórakozóhelyeken (fürdő/bár) lehet-e mások előtt önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés

Csak a meztelen (naked) napokon bizonyos szobákban, vagy elvileg a szórakozóhelyen belül bármelyik helységben bármikor? Vagy hogyan van? Milyen formákban megengedett/elnézett?


Még nem jártam ilyen helyen, nem akarom, hogy a biztonsági őr kivezessen közszeméremsértés miatt. :)


Köszönettel várom válaszaitok.



2018. júl. 22. 00:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tudod, a melegeknek a „normál” életben igencsak korlátozottak a lehetőségei az ismerkedésre, szexre. Míg a heterók „úton-útfélen” tehetik, ha akarják."


a heterok se végeznek önkielégítést discoban

2019. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

1. Itt a 4-es válaszoló írta, aki teljesen tájékozottnak tűnik:

Meleg diszkókban sem lehet.

És én sem diszkókat írtam.


2. Az általem kérdezett helyek meleg, esetleg biszexuális férfiaknak fenntarottak, nőknek nem.

Míg a normál diszkók koedukáltak.


3. Az általam kérdezett helyek elsősorban szexuális kapcsolatok létesítésére jöttek létre.

2019. jan. 26. 18:04
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#10

"Tudod, a melegeknek a „normál” életben igencsak korlátozottak a lehetőségei az ismerkedésre, szexre. Míg a heterók „úton-útfélen” tehetik, ha akarják."


Azt hiszem kicsit idősebb vagyok, mint az itteni átlag. Akkor kezdtem, amikor még büntették a másságot, és még internet se volt. Akkor is ismerkedtünk, és szexeltünk is. Nem volt hotel, ahová bemehettél egy éjszakára, vagy csak pár órára a pároddal egy kis lepedőakrobatikára. De volt már akkor is autó, meg a természet lágy öle, és a saját, vagy bérelt lakás.

Lényegében a heteróknak is ezek voltak a lehetőségeik, és aki akarta meg tudta oldani.

Most, hogy van internet, így is gond az ismerkedés. Hogy egy alacsonyabb osztályú hotelben, három csillag, vagy az alatt, lehet szabadon szobát bérelni pár órára is, ha van pár ezer forintot, gond, hogy hol szexelj.

A rinyálás nem old meg semmit. Ha meglátod a lehetőséget, és alkalom adtán ki is használod, sokkal könnyebb lesz. És még talán az se jut eszedbe, hogy nyilvános helyen kiverd. Ez mindenhol közszeméremsértés, kivéve a direkt ilyen célra létesített helyeket. Ilyen van a heterók a is, és a melegeknek is. Igaz, csak Pesten tudok ilyen helyekről. Nekem, itt vidéken maradnak a "hagyományos" megoldások, Swinger klub és hasonló helyek nélkül.

2019. jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!