Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van valakinek érdekes, izgalma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek érdekes, izgalmas szexuális tapasztalata fürdőkből, kollégiumokból?

Figyelt kérdés

Hogyan történt? Hogyan kezdődött? Hogy lehet

ilyent kezdeményezni/találni/előidézni? Esetleg ha valakinek van ilyen története szívesen meghallgatnám.



2017. febr. 26. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekel.
2017. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igen. :)
2017. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, kolesz furdobol, de lehet annyira nem izgi 17f
2017. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3-as, lehet, hogy neked annyira nem izgi, de az is lehet, hogy a kérdezőnek - vagy másoknak -, esetleg nekem az lenne. :) Tulajdonképpen miért írtad ezt a hozzászólást, ha rögtön "visszavontad"? :)
2017. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Rudasból van egy-két kalandom...


Épp áztattam magam, amikor észrevettem egy srácot, kis szöszi volt, annyira nem is volt helyes, de mivel ott az átlag életkor kb 60, így alaposan felugrott az értéke :D

Amikor átment a gőzbe, akkor követtem. Benyitottam a gőzbe és és ott ült, a kis kötényében, és megláttam azt a hatalmas nagy falloszt...

Leültem mellé, szemeztünk, ő is megstírölt, és utána kimentem a gőzből a hideg medencébe. Ő követett.

Beálltam a medencébe, ő meg mellém állt. Szerencsére nem volt senki sem akkor a medencébe csak mi ketten. A kezemmel megfogtam a fenekét, közben végig a szemébe néztem, majd az ujjammal el kezdtem simogatni a lyuka körül. Ekkor kicsit nyögött :3 és benyúlt a kötényem alá. Mondanom sem kell, h ekkor már javában állt a farkam a hideg víz ellenében is. Én is megtámadtam előlről a kezemmel és megfoghattam a nagy farkát, nagyon forró és kemény volt abban a hideg vízben.

Mondtam neki, h menjünk a mosdóba.

Megvártam míg lelankadt, kimentem a medencéből, ő követett. Mondtam neki, h menjen be először ő, én meg követem, de nem válaszolt. Erre fel én meg megfogtam a kezét és berángattam magammal. Csókolóztunk, majd letérdeltettem. Nagyon ügyesen szopott, teljes átéléssel és közben verte a farkát. Beleélveztem a szájába, majd mondtam neki, h most én jövök. De ő meg megszólalt erre angolul, h most el kell mennie.. XD én meg azt hittem végig h magyar volt a fiúka :D


22mfa

2017. márc. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem uszoda zuhanyozójából vannak történeteim!

Ott a szemben lévő zuhanykabinba tusoló sráccal kezdtem ki! meg is volt az eredménye!

2017. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van :)
2022. jan. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!