Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális vágyak elfojtása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális vágyak elfojtása miatt lehetek hipochonder?

Figyelt kérdés
Van egy szembetegségem és most bebeszéltem magamnak, hogy megvakulok meg rémálmaim vannak. Nem vagyok teljesen meleg de többségében a férfiak tetszenek, valamennyire a nők is. De beleszerettem egy férfiba, és ő teljesen meleg. Eddig csak plátói szerelmeim voltak. De nem jutottam el vele a szexig, mert féltem. Utána jöttek a rémálmok, rosszullétek.
2018. júl. 31. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem függ tőle.
2018. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja; ha megpiszkálsz egy amúgy jól működő gépezetet (jelen esetben az elmédet) akkor előfordulhat, hogy váratlan mellékhatásai is lesznek a dolognak.

Az tény, hogy a szexualitás elnyomása/önutálat vezethet depresszióhoz, szóval ki tudja...

2018. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!