Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek ti nem undorodtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek ti nem undorodtok attól, hogy melegek vagytok?

Figyelt kérdés
Mert én igen. Szeretnék heteró lenni, de nem megy. Már minden szép nővel jártam akik aranyosak is, de a szex nem ment. Kitaláltam okokat hogy ne mondjak előttük csődöt így a konkrét szexig nem jutottunk el. Mostanában volt kapcsolatom egy sráccal de utálom magam érte, szakítottam is vele. Különben is a férfiak között sohasem lehet olyan szerelem, mint egy lány-fiú között ez is bánt. Hogy én azt a nagy szerelmet nem élem át amit a normális férfiak. Meg az emberek utálják a melegeket. Hogyan lehetnék heteró mert én hiába vagyok meleg, én a nőket szeretném szeretni, nem a férfiakat?
2018. aug. 1. 18:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem kívánság műsor. Kivéve a biszexeknek.
2018. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2018. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Amíg nincs önelfogadás addig szenvedni fogsz.
2018. aug. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 he84 ***** válasza:
100%
Ne utáld magad ezért, hanem fogadd el magad így! Nem jó az, ha magadra kényszerítesz olyat, ami alapból nem megy, soha nem lesz ettől jobb! Hidd el, hogy azonos nemüek között is lehet jó, igaz szerelem a férfi-nő szerelemhez hasonlóan. A szerelem nem nemfüggő, ennyire nem más. Talán 1-2 apróságban különbözik, de nem alapjaiban. Ettől még mindegyik jó.
2018. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Fogadd el tenmagad!

(Persze, ismerd is meg!)

2018. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem undorodok magamtól thx.

Én így szeretem magam ^_

2018. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem undorodok magamtól thx.

Én így szeretem magam ^_^

2018. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

a te döntésed, hogy hogyan állsz a dolgokhoz. válaszhatod, hogy egész életedben utálod magad és boldogtalan leszel, vagy elfogadod azt, hogy meleg vagy és esélyt adsz magadnak a boldogságra. nyilván ez egy hosszú folyamat és nem megy egyik napról a másikra, de így van annyi ember aki utálja a melegeket, ne nehezítsd meg még azzal is a dolgokat, hogy te is utálod magad.

ha már most eljutottál odáig, hogy össze is jöttél valakivel ez is bizonyítja, hogy nem vagy egy nagyon reménytelen eset :)

de ez tényleg csak rajtad áll, másoktól nem várhatsz megoldást.

22/f

2018. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem undorodok magamtól. Ez nem olyan dolog, amit én választottam, most miért kéne csak ezért undorodnom magamtól? Éljem le az egész életemet úgy, ahogy te?


Nem tudom honnan vetted ezt a marhaságot, de két azonos nemű között is lehet olyan szerelem, mint két ellenkező nemű között. Az emberi érzések szintje és mivoltja nem a szexuális orientációtól függ.


Az utolsó kérdésedre válaszolva, sehogy sem lehetsz hetero és soha nem fogod tudni úgy szeretni a nőket, mert ez nem így működik, hogy akarod és kész. Hallottam már olyan esetről, hogy valaki súlyos fejsérülés/kóma után úgy tért magához, hogy hirtelen a másik nemhez vonzódott, de ennek az esélye olyan kicsi, hogy alapozni nem lehet rá.


Sajnálom, de amíg nem tudod magam melegként elfogadni, addig sz*r életed lesz és nem lehetsz boldog. Szóval gyúrj rá, hogy sikerüljön.

2018. aug. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem, sőt. Én nem lennék hetero semmi pénzért.
2018. aug. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!