Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek elítélendő vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő vagy visszataszító, ha nem kapcsolatban lenne az első együttlét?

Figyelt kérdés

Mostanáig arra vártam és vágytam, hogy a szerelmemmel legyen az első, egy kapcsolatban, mert az romantikus. De már 23 evésen úgy érzem nem kéne tovább várnom, mert azért én is kívánom a testiséget, csak ugye félek is tőle. Nagyon jó lenne egy kapcsolat, alapvetően ilyen beállítottságú vagyok, de nem tudom meddig kéne várnom az igazira, meddig kéne még szűznek lennem, amikor mindenki élvezi az életet, carpe diem, és nem azt látom hogy aki nem a párjával szexel boldogtalan lenne... Csak én elég érzékeny vagyok és félénk, ezért nem megy az olyan könnyen, főleg hogy én lennék a passzív.

És ha utána lenne a barátom, ő vajon valami könnyen kapható ribinek gondolna emiatt?

Mit gondoltok?

Köszönöm a válaszokat előre is.



2018. aug. 2. 07:32
 1/4 Lacás1976 ***** válasza:
73%
Nincs azzal semmi gond ha egy alkalmi kaland az első. Nekem is az volt. Majd még volt jó sok és utána lett párom.
2018. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

"Csak én elég érzékeny vagyok és félénk, ezért nem megy az olyan könnyen, főleg hogy én lennék a passzív."


Ha érzékeny vagy, akkor ne csináld, mert utána csak megbánnád! Most sem vagy biztos benne, mert különben nem itt kérdezgetnél!

2018. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjunk ez igaz... 😔 Igazából ha lenne valaki, akit legalább kicsit ismerek, és tudom hogy rendes és figyelmes, akkor nem félnék ennyire.
2018. aug. 2. 21:22
 4/4 Lacás1976 ***** válasza:
87%

Regisztrálj fel néhány meleg randi oldalra. Ismerkedj, beszélgess pasikkal. Találkozz velük párszor... Szerintem fogsz találni megfelelőt 😂

A randi.gay.hu oldalt ajánlom neked esetleg még jó lehet a hotbull és a planetromeo.

2018. aug. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!