Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg probléma lesz később...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg probléma lesz később a sok anális együttlét?

Figyelt kérdés
Kedves párom talált pár cikket proktológusoktól akik kifejtették, hogy a sok anális együttlét miatt a záróizmok kitágulnak és 50 éves korára az ember komoly széklet visszatartási gondokkal fog küszködni, valamint ezt az izmot edzeni se lehet. Szóval szeretném megkérdezni néhány középkorú passzív emberkének a véleményét erről, hogy gyakorlatban, hogy is zajlik ez? Köszönöm szépen

2018. jún. 14. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Igen.

Pelenka kell majd.

2018. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem lesz semmi baja
2018. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Bocs, hogy ebbe, nőként "kontárkodok" bele.

Erősen alkati kérdés is a dolog. És aranyér sokkal előbb jelentkezik és gyakori probléma a gyakori anális közösülésnél.

2018. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
nem kell naponta csinálni a dolgot nah :D illetve nem kell XXXL-es játékokat venni meg öklözni meg mindenféle baromságot csinálni, meg az aktívnak se jó ha tág a másik fél,izgatóbb ha szűk vagy.
2018. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Használattól függ. Ha egy farok használja csak egyszerre, és nem dúr bele, hanem előkészítve síkosítóval akkor évtizedek múlva se lesz baj.
2018. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem csak akkor van belőle baj, ha nagy méretű a pénisz, dildó és gyakran csinálja vki. Bár én nem tudom mi élvezet van főleg nőknél, ritka, hogy orgazmusok lenne, pasiknál igen, amúgy pedig hamar kitágul a lyuk és akkor nem élvezetes.
2018. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Undorító és ki sem próbálnám.

A pasikat nem érdekli ez csak dugni akarnak mindegy hogy hova teszik be.

Szerintem baja lesz annak ki ezt kibrobalja...:( de akkor már késő lesz.

2018. jún. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
7! szerintem nem a ffiak akarnak análszexelni főképp, a nőknél nagy divat.
2018. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Nektek nem kell a kicsi farok,akkor élvezzétek a következményeket.
2018. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdekesek az ilyen cikkek, de a valóságban egy 50/60 éves meleg férfiról sem hallottam még, hogy ilyen problémája lenne.
2018. jún. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!