Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Havi 1-2 randi együttlét igy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 1-2 randi együttlét igy sokáig tud működni egy kapcsolatt?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vagyok együtt a páromal nagyon szeressük egymást neten ismertük meg egymást utána randi meg minden volt de csak havi 1-2 alkalomkor tudunk találkozni nekem ez nem nagyon elég szóvá is tetetem és azt mondta legyek megértő mert most nagyon el van havazva de már régota és nem tudom ez fog e változni. Elvileg többi hónapok is ilyenek lesznek előre láthatólag :/ (Ezt ő mondta). Az lenne a kérdésem hosszú távon tud e müködni ez a kapcsolatt hogy havi 1-2 alkalomkor találkozunk? Ő 22 Én 24
2018. ápr. 21. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igy tud csak igazan!
2018. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mért is? Tudom ha álandóan egymás nyakán lennénk az sem lenne jó de havi 1 szerindtem az nagyon kevés nem?
2018. ápr. 21. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon kevés lenne. Azért vannak biológiai szükségleteim, amit nem a kezemmel szeretnék levezetni két hétig.
2018. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem bírnám ki ezt az állapotot. Nekem szükségem lenne az állandóságra. Ez már inkább távkapcsolat... még a kolisok is többet mennek haza.

Beszélj vele, próbáljatok egymáshoz igazodni, de amennyibe nem megy, akkor gondold át, hogy keress magadnak valakit, aki többet tud veled lenni.

2018. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2:


Jo hat azt te se gondolod komolyan, hogy egy 24 eves egészséges férfinek havi 1-2 találkozó mellett te vagy az egyetlen?


Sokáig tarthat igy, de nem kizárólagossági alapon.

2018. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem azért hogy mentegetőzek vagy ilyesmi de az én munkám nem vesz annyi időtt el tölem és én tudnék vele sokkal több időtt lenni ezt tudja ő is csak neki nem megy. Egyenlőre össze szorítom a fogaim aztán toleráns leszek de hogy meddig fogom birni azt nem tudom. Csak atól tartok hogy mielött elindulna valami mélyebb dolog köztünk már vége is lesz. Meg hivatalosan egy pár vagyunk de nem érzem olyan mintha szex haver vagy ilyesmi pont a ritka találkozok miatt :/
2018. ápr. 21. 21:38
 7/10 A kérdező kommentje:
Én ugy tudom csak én vagyok neki elvileg hüséges meg szeret mondjuk nem nagyon ismerjük még annyira egymást de meg bizok benne.
2018. ápr. 21. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon havi egy sajnos kevés. Nem feltétlen biológiai dolgok miatt ,egyszerűen szürke, lapos lesz a kapcsolat. Ugyanez van a távkapcsolatokkal, örökké nem lehet chatelni meg közösen skypeolni meg játszani. Ismerkedés első hónapjainak kéne legaktívabbnak lennie. Plusz ha már most zavar akkor,hogy lesz két év múlva? Nem a kedvedet akarom elvenni de se neked se neki nem lesz jó így.
2018. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nincs semmi más a háttérben, akkor inkább becsüld meg, hogy neked ennyi(d) van. Ahogy elnézem, nagyon sok srácnak ennyi sem jut. (Nyilván mondjuk nekem innen magyarázni könnyű)
2018. ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én meg becsülöm mert szeretem és toleráns is vagyok de ahogy írták igy csak el fog laposodni a kapcsolatt :/
2018. máj. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!