Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek jól tettem hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól tettem hogy elhagytam a vőlegényemet azért mert a bátyám melegségén szórakozott?

Figyelt kérdés
A bátyám meleg, ezt régóta tudom, mindig mellette voltam, van egy rendes párja. Mára a szüleim is megbékéltek vele. Sohasem jártam olyan férfiakkal akik a melegekre rosszat mondtak, meg annyira utálom akik emiatt bántanak valakit. Ezt a vőlegényem is tudta. Egy baráti társaságnál volt és én késve érkeztem és végig hallgattam amiket mondott a bátyámról. Csak annyit mondtam rá hogy szép ember vagy és eljöttem. Teljesen kiábrándultam belőle és undorítónak tartom, hogy ilyeneket mondott a testvéremről. Megbocsátani nem fogok neki, de még az anyja, apja is hívogat hogy eltúlzom a témát. De semmit nem szeretnék tőle és amikor hallottam amit mondd hogy egy mocskos, fart... b... úgy kiábrándultam egy perc alatt belőle, mert ő sohasem az volt akinek mutatta magát. És mindig belegondolok hogy a testvérem ilyen homofób szemetek miatt volt depressziós.
2018. aug. 2. 16:29
1 2
 1/18 anonim válasza:
99%
Jól
2018. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%

Jól. Itt most főképp nem is azzal van baj hogy elítéli a melegeket, hanem azzal hogy a Te hozzátartozódról mondd ilyeneket és hogy a hátatok mögött, másoknak.

Ezt egyszerű gerinctelenségnek hívják.

2018. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De egyébként az sem tetszene ha a melegekről beszélne így, de hogy a bátyámról ilyet mond. Szemébe meg hogy jó pofizott.
2018. aug. 2. 16:42
 4/18 anonim ***** válasza:
99%

Teljesen igazad van!

A testvéred mellett kell állnod, bármi is történjen

Aki a hátad mögött képes a te véredről így beszélni, az nem érdemel meg téged.

2018. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
99%

Jól tetted hát.

Én se jönnék össze egy homofób kcsöggel, mert én meg biszex vagyok és nagyon a szivemen viselem a dolgot.

Ne gyere össze vele újra mert a bátyádat árulod el vele...

2018. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A szülei ha hívogatnak, mondd nekik, hogy zaklatás, és a fiúkkal együtt felejtsenek el.
2018. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs kibékülni vele, ez fel sem merült bennem.
2018. aug. 2. 17:05
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted
2018. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

+1


Jól tetted. Szerencsére még időben kiderült milyen ember is ő. Gondolj bele ha ez esetleg akkor derült volna ki ha össze vagytok házasodva vagy van már gyereketek...

2018. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gonosz görény, jobb is hogy otthagytad.
2018. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!