Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja ez a völegényemet?

Miért zavarja ez a völegényemet?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt,abbol 2 éve együtt élünk.Eldöntöttük,hogy egy honap mulva törvényesitjük a kapcsolatunkat.Tehát egybekelünk szük családi kör kiséretében.Ma megkérdezte,hogy egyeztettem e már az anyakönyv vezetövel,mondtam ,hogy igen ahogy megbeszéltük..felületesen megemlitettem neki,hogy felveszem az ö vezeték nevét is,de a sajátomat is meghagyom...erre ö azt mondta,hogy ez öt zavarja?!?!...nem mondja miért,azt szeretné ha csak az ö nevét viselném...nagyon meglepett!Soha nem volt még ilyen korlátolt vagy birtoklo!Vagy minek lehet ezt nevezni?
2018. júl. 27. 22:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Az lesz a neved amit te akarsz. Pont. Lehet hisztizni.
2018. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Pontosan így lehet nevezni.

A te neved te döntöd el. Nem éppen jó előjel, ha már a neved is ő akarja megszabni.

2018. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, hogy csak konzervativ. Amúgy téged miért zavarna csak az ő vezetékneve?
2018. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
A 8 év alatt mit csináltatok? Ha egy hónnapal az esküvő előtt érzed h a völegényed korlátolt.. V épp kell vmi ürügy h ne kelljen hozzámenni,kitudja..
2018. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom, számára ez a természetes, megszokott. Ettől függetlenül, ez a te döntésed, bár azt en sem értem, hogy ez miért csak egy hónappal az esküvő előtt került szóba köztetek.
2018. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Éppen azt mondom,hogy nem korlátolt soha semmiben,ezért lep meg ez a hozzáállás..nem keresek semmiféle kifogást,ez azért nem ok arra,hogy szakitsak vele...a kérdésem valojában az lenne,hogy egy nem korlátolt,birtoklo ember miért tesz ilyen kijelentést,miért lenne neki ez ilyen fontos?!Igen,lehet,h egy kicsit konzervativ...szivesen használnám én csak az ö vezetéknevét,de a gond abban van,hogy nem beszélte ezt meg velem,csak kijelenti,h öt ez mennyire zavarja.
2018. júl. 27. 22:16
 7/31 anonim ***** válasza:
34%
Lehet, hogy a gyerekek neve miatt zavarja, nem? Én Xné Y Z formában vettem fel a férjem nevét, a gyerkőcök csak simán X vezetéknevűek. Minden esetre ez nem egy akkora probléma, amit ne lehetne megoldani, főleg ennyi év után. Sok boldogságot! 😊
2018. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

egyeztettem e már az anyakönyv vezetövel


Még jó, hogy ez nem így megy, együtt kell megjelennetek nála.

2018. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

De a gond abban van,hogy nem beszélte ezt meg velem,

ne két gyerek után sirjál h még miket nem beszélt meg veled.. Már a nevedet megszabja de nem korlátozó.. Csak konzervativ,hagyjuk,akkor viseld a nevét meg a többit is.

2018. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Hahahaa, 8-as ráérzett. 🤣🤣 Szakadok! Ketten kell, hogy ott legyetek.
2018. júl. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!