Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan jelezzem, ha el akarok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem, ha el akarok menni valakivel?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam meleg szaunában, de a közeljövőben tervezem, hogy meglátogatok egyet. Fiatal passzív vagyok és az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám jelezni diszkréten, ha valaki esetleg megtetszik? Mi az etikett erre?

2018. aug. 8. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Legyen nálad szappan. Ha megtetszik egy csődör, csak dobd le, és előtte pucsítva vedd fel a földről 😁
2018. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Az az etikett, hogy ledobod a derekadra csavart törülközőt, széthúzod a seggedet és diszkréten behajolsz. Rutinos passzívak a művelethez finganak is egyet, csak hogy egyértelmű legyen. Előtte vagy utána megfoghatod a kiszemelt bika farkát is, de ez opcionális.
2018. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Lehet, hogy úgy tűnik, hogy az eddigi válaszolók elviccelték a dolgot, de valójában tényleg így működik.

A gőzkabin részben a köcs*g megfogja a bika farkát, vagy a bika a köcs*g fenekét.

Én a szaunában felhúzom a lábamat, mintha szellőztetném a lukamat, és elkezdem masszírozni, közben szemkontaktust létesítek a kiszemelttel. Ha már van a fenekemben sperma, abból kinyomok egy kicsit, és szétkenem a lukamon. Ezzel jelzem a bikának, hogy "tele kérem".

2018. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kapsz végre egy normális választ is:

Szemkontaktus megvan, dobsz egy mosolyt neki, aztán biccentesz a fejeddel, vagy a törölközőn át megfogod a farkát, vagy olyan is van hogy benyúlnak a törölköző alá és a farkát fogva mennek be egy kabinba 😃 de ugyan ezt megcsinálhatod a kezével, az még normális dolog is grátiszként.

Nem kell az előzőekben leírt dolgokra vetemedni. Én aktív vagyok, de ha valaki úgy próbálkozna, azzal a lendülettel lökném odébb... ne rájuk hallgass 😉

2018. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2018. aug. 8. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!