Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, ha 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha 5 éve együtt járok valakivel és még mindig semmi? Értem ez alatt, hogy se összeköltözés, se lány kérés. Én 31, ő 35. HA erről akarok beszélni vele, mindig kitérő választ kapok vagy a távoli jövőben vmikor ígéri.

Figyelt kérdés

2016. nov. 13. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennyi idősen nem normális. Ahogy az sem, hogy 5 év után nem tudtok rendesen kommunikálni. Mi az, hogy kitér? x) Nem is értem... és amikor "kitér", akkor te hogy reagálsz? Megmondod neki, hogy "figyelj drágám, nem ezt kérdeztem, fussunk neki mégegyszer"? Vagy bármi hasonlót? Kívülről nyilván könnyű okosnak lenni, de valahogy nem tudom elképzelni, h a párom folyamatosan kitérő válaszokat ad vmire, és én ezt annyiban hagyjam...
2016. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
valoszinuleg a pasid nem akarja elkötelezni magat.
2016. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen azért már lépnie kellett volna...

Milyen alapjáraton a kapcsolatotok?

5 év után azért már "illene" ilyenekről beszélni, sőt, már lépnetek kellett volna egy szintet a kapcsolatotokban.

Külső szemmel én azt mondanám, hogy nem akar elköteleződni és emiatt húzza az időt, csak ez által a sajátodat is.

Mond el neki, hogy felnőtt nő vagy többet szeretnél ettől a kapcsolattól és jelenleg csak egy helyben áll, mondja meg, hogy neki mi a terve.

Ha ő semmi komolyabbat nem akar akkor viszont látásra.

2016. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neki így jó, te pedig öt éve benyalod, hogy "persze, egyszer majd elvesztek". Nincs itt semmi probléma.

Ha szerinted mégis van, akkor addig keres normális kapcsolatot, amíg nem futsz ki az időből. Te se leszel fiatalabb. :(

2016. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a nem normális, hogy felnőtt emberek 5 év alatt képtelenek megbeszélni a jövőbeli terveiket, vágyaikat, céljaikat.

Ha te próbálsz róla beszélni (egyenesen, nyíltan), de ő folyamatosan csak tereli a témát, akkor viszont meg is van a válaszod - neki nincsenek ilyen irányú tervei, legalábbis veled biztosan.

2016. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális, hisz ő nem akar elvenni. Ebben nincs semmi abnormális dolog.
2016. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek. Inkább az nem normális, hogy te ezek után még vele vagy, holott másra vágysz.
2016. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!