Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mi a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi a legnagyobb szexuális vágyatok? Miért nem éltétek meg eddig?

Figyelt kérdés

Férfiak, nők, biszex egyaránt írhatnak.


Nekem az, hogy találjak egy domináns aktívat, aki a kedvére használ, amikor csak óhajtja. Akár napi szinten, párkapcsolat alatt.


És azért nem éltem meg eddig, mert még sosem találkoztam bdsm mániás meleg dommal.



2018. aug. 9. 13:48
1 2
 11/19 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Én vonatozni szeretnék hogy dugok és engem is dugnak. A másik vágyam hogy 20-30 pasi beleélvezzen a számba. A többi megvolt
2018. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%

Offtopic:

Arra azért kíváncsi vagyok, miért van ez a sok lepontozás. Szinte mindenki leírta, hogy STD kockázata miatt nem próbálták/próbálják ki, ergo tudják, mi az amit szabad, és amit nem, mert veszélyes.

2018. aug. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Béla211 ***** válasza:
92%
Én sem értem mért pontoztak le mindenkit hiszen a kérdésre válaszoltak normálisan. Én emiatt mindenkit felpontoztam ez így nem okés.
2018. aug. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Két pasival lenni egyszerre. Az egyik a fenekembe dugja a farkát, a másik, ugyanakkor, a számba. És, ha lehet egyszerre élvezzenek belém.
2018. aug. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

A gyakoris logikát én sem értettem sosem.

Az embereknek azt kellene pontozni (zöld kézzel), hogy a válaszoló a kérdésre felelt, jelent esetben leírta a vágyát.

Ezt mindenki meg is tette, én mindenki válaszát hasznosnak találtam, hiszen a kérdésemre feleletet kaptam, amit köszönök is!

Sokan mégis nyomkodják a pirosat, mert nem tudják felfogni, hogy nem aszerint pontozunk, hogy nekünk tetszik-e az adott válasz, vagy sem.

2018. aug. 11. 09:52
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerre több néger pasival szopás dugás kissebb erőszak bdsm.


45/pasi

2018. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

#15. 09:52

Kár, hogy neked, mint kérdezőnek, nem lehet itt a gyk-n pacsit adni. Én azért adok neked egy hatalmas zöldet. Mit egyet? Ezret, egyetértésem jeléül!

2018. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szolga fiút használni. Lehetőleg tini legyen.:) Bár izgatna egy olyan tini srác is aki oda volna értem és nekem is bejönne. Mert van olyan tini aki folyton akar dugni velem, de nem jön be. :D Sajna! A szolga téma meg azért izgatna, mert a hatalom érzést kipróbálnám. Bár lehet egyszer a slave oldalt is, de csak fiatal fiúval:)
2018. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
81%
Én szívesen lennék a szolgafiúd...
2020. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!