Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy fiú képére egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú képére egy másik fiú szívvel reagál ("imádom"'love"), akkor lehet köztük szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit magamból kiindulva. Van olyan barátom akivel rendszeresen használjuk ezt, de nem halálosan komolyan.
2018. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a lányokkal mi is szoktuk, mégsem vagyunk leszbikusok. Csak azért kérdeztem, mert azt gondoltam, hogy más a női mentalitás. ☺
2018. aug. 11. 10:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az imádom gomb alapesetben azt jelenti hogy imádom azt adott posztot, nem azt hogy imádom posztolót.

Ha a barátom posztol egy képet a tejútról, vagy egy szép tóról és imádom reakciót adok rá az nem azt jelenti hogy a posztolót imádom hanem a képeket.

Viszont ha mondjuk egy kissé erotikus képre nyomja ahol kidudorodik a

posztoló hímtagja és a fanszőrzete is majdnem kilátszik, ott talán már el lehet rajta gondolkodni hogy vannak-e hátsó szándékai azon kívül hogy tetszik neki a kép.

2018. aug. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, itt nem egy tájképről van szó, hanem konkrétan a profilképről.


Off: Van egy másik kérdésem is, csak most kiemelési tilalom alatt áll. Ha egy fiú erősen szőrösödik, elképzelhető, hogy mégis hetero?


33\N

2018. aug. 12. 07:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy fiú erősen szőrösödik, elképzelhető, hogy mégis hetero?"

Ez hol logikus? Mármint, hogy ha egy fiú nem szőrősödik, akkor az meleg, és csak akkor heteró ha szőrös? Vagy ha valaki heteró akkor szőrösödik, és ha meleg akkor nem? Nem a fejedet akarom leharapni, csak nem értem a gondolatmeneted.

2018. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Szóval vannak szőrös melegek is? 😐 Bocsánat, ha hülyeséget kérdeztem, nem ismerem a témát. Csak reménykedtem, hogy mégis a nőket szereti.... 25/L hetero
2018. aug. 13. 00:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm szóval van egy fiú aki tetszik, és valószínűleg meleg?
2018. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, de még nem 100%. ☺
2018. aug. 13. 23:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A melegek és a heterók között annyi a különbség hogy mással bújnak ágyba. Minden más különbség sztereotípia vagy kitaláció.

Egyébként miért nem kérdezed meg tőle?

2018. aug. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen
2018. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!