Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Előfordulhat, hogy ha 12 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy ha 12 éves korom óta nem mertem kapcsolatot létesiteni fiuval, pusztán ismerkedni sem kb akkor nehezen megy szerelembe esni, randizni, kapcsolatot kialalkitani?

Figyelt kérdés
22 fiu passziv

2018. aug. 11. 23:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, azt érzem, hogy nem tudok szerelmes lenni vagy félek a csalodottságtol, vagy nem vagyok képes felfogni mi az, hogy szeretni valakit akármilyen is legyen, átlagos, pufi, vagy mert a pandákat nem szereti stb, gondolom értitek, valahogy érzelmi szinten nem megy olyan könnyen, hogy uuuh de jó személyisége van akkor beleszeretek vagy megkedvelem, ez lehet amiatt van mert kimaradt a gyerekkori fejlődésemben ez a dolog?
2018. aug. 11. 23:42
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
12 évesen volt kapcsolatod fiúval?? o.O
2018. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hm... lehet rosszul fogalmaztam meg :S

Nem akkor se volt, de kb onnantol kezdődött az egész szoval, azért irtam azt mind kezdő kiindulási pontot

2018. aug. 12. 00:16
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, én értem rosszul, de 12 éves korod óta még haveri kapcsolatod se volt fiúkkal?

Ha így van, akkor nagy a baj. Akár a megfelelő kommunikációs képesség hiánya is felmerülhet, de egyéb pszichés, mentális problémák is. Azt hiszem, mindenképpen szakember segítségét kellene kérned.

2018. aug. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jol van, bár egy pazichiáter nem kevés pénz az meg nekem nincs, azért melozni hogy a pszichiátert kifizesd hát vicc lenne.


De talán igen, ha ez segit, akkor lehet hogy ezt kell tenni

2018. aug. 12. 14:16
 6/8 Buran ***** válasza:
100%

Igen, ennek hátterében komoly lelki probléma húzódhat. 4-5 sorból nem lehet megállapítani, hogy pontosan mi, miért, hogyan.


Én elsősorban anya-gyerek kapcsolatra tippelnék, de ennyi információ édeskevés és szakember sem vagyok.


Nem tudom, hogy most mit támogat a TB, meg mit nem, de lehet, érdemes utánanézni, hogy pszichológus van-e rá vagy nincs.

Viszont sajnos ebben is igaz, mint minden másra, hogy magánban jobbat kapsz, mint TB-re (tisztelet annak a pár szakembernek, aki mindenhol lelkiismeretesen végzi a munkáját).


23/F/m

2018. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Létezik az OEP által támogatott pszichiátriai kezelés. A házorvosodtól kell beutalót kérned. Hogy ez van-e olyan eredményes, mint fizetős, azt nem tudom, de szerintem egy kísérletet megér.

2018. aug. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Jól rendben, köszönöm, utánanézek, illetve igen gondolkoztam rajta, apám és anyám elváltak, anya kicsit bekettyozott amikor olyan 16 lehettem, sose tudta kimutatni az érzéseit, elkezdett bulizni, azt mondta tul korán csinált gyereket(19) és elment a fiatalsága, majd elkezte megcsalni apámat, van egy öcsém, minket elhanyagolt, az öcsém ugy könyörgött egy ölelésért, majd amikor az öcsém bedurcizott, szomoru lett akkor megölelgette, de gondolom ti is érzitek ez csak jobban fáj az embernek, én megértem anyukám, de azok az évek nagyon roszul estek, apámat folyton leh_l.yézte anya, mert hogy semmit se csinál, pedig dolgozott, olyanokért nyavajgott, hogy nem egy ezermester, nem ujitja a házat, nem épit új garazsat, stb.


Három eséjt adott neki apám, amikor anyám megcsalta, mindegyikre rájött apám, mert hát 18 évig együtt voltak, ismerte minden mozzanatát, kis rebbenést.


A harmadik után anyám kiköltözött külföldre, 1 évig nem beszéltem vele, majd sirva felhivott, hogy ez sz*ul esett neki.

Hiába kért bocsánatot, mondta el őszintén hogy akivel egy lakásba került külföldön összejött vele, nem tudtam megbocsátani, pedig nem zavar, hogy összejött vele,nem zavart, hogy elment, csak... az zavart, hogy nem volt őszinte és a szeretet amit megvont és az a sok csunya szo amit apám fejéhez vágott, nagyon szarul esett :(


Nem, hogy probáltam középsuliban feldolgozni, hogy meleg vagyok, és szégyeltem, eskü szégyeltem pusztán ránézni is a fiukra, azt hittem nem lehet roszabb.


12 évesen válság, a barátaim átvernek, aztán nehezen illeszkedem be a középsuliba, majd még ez is.


És ha probálok ismerkedni, barátkozni, retardáltnak, meg gyökérnek tart, debilnek, amikor ennyi mindennel a hátam mögött, hogy legyek boldog? Hogy barátkozzak ugy igazán?


Nem birok már hazudni, hogy minden rendben, már annyira nem birom vissza tartani, hogy állandoan könnyes a szemem, de ha valaki meglátja és megkérdezné mi a bajom, ezt nem lehet neki elmondani, hisz mindenki menekül ettől, nem akar senki szemetes láda lenni, és én sem akarom másnak ezért elmondani, de most kiirtam magambol.

2018. aug. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!