Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párok! Megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párok! Megcsalásnak számít ha pl a párotok lefekszik egy nővel?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen nem történik meg! Ez a kérdés mindíg is érdekelt! Köszi a válaszokat!
2018. aug. 13. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Miért tenné?

Amúgy igen, szerinted a félredugás mióta nem megcsalás?

2018. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Az is lehet hogy egy kis falloszra vágyik és nem nunira meg egy gyenge nőre hanem egy erős férfi ölelésére.
2018. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy megcsalás!
2018. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért ne számítana megcsalásnak? Ha valaki a párja mellett másvalakivel is lefekszik, az már megcsalás.
2018. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Hát a párom meleg, meg én is. Eléggé esélytelen, hogy lefeküdne egy nővrl. Ha mégis, az pont olyan lenne számomra, mintha egy férfival tette volna... Azt leszámítva, hogy valószínűleg arra is szíveskednék rákérdezni, hogyha meleg, akkor hogyan vagy miért volt ez...


De azért ettől jobban megbízom benne:)

2018. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

"Heteró párok! Megcsalásnak számít ha pl a párotok lefekszik egy ővele azonos neművel?"

A két kérdés ugyanaz.

2018. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha a pár mindkét tagja meleg, akkor egyik sem fog lefeküdni nővel.

Ha az egyikőjük biszex, akkor már megtörténhet. Azonban sok meleg pasi nem is kezd bele kapcsolatba biszexekkel.

2018. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

6!

Engem nem zavarna ha a feleségem kipróbálná nővel is tehát nálam nem számítana megcsalásnak.

2018. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Bocsi, hogy ide kontárkodok nőként de én azt még lenyelném ha a (még nem létező) barátom azonosneművel csinálná de csak azért mert kicsit izgat a meleg sex.

Ui. Teljesen megétem ha valaki lepontoz.

2023. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!