Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik kifejezetten meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik kifejezetten meleg társkereső jött be nektek a legjobban, melyikbe van a legtöbb normális srác / férfi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenhol vannak olyanok, akik csak a dugást keresik, ha kell szép szavakkal körülölelve, engem az érdekel, hogy a tapasztalataitok alapján, ha nem is találtátok meg életetek szerelmét, hol ismertetek meg normális melegeket?

2018. aug. 13. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Sok negatív tapasztalat után, három évvel ezelőtt a Planetromeón ismertem meg azt az embert, akit legjobban szerettem és azt hittem életem szerelme.Olyan volt,aki szimpatikus, értelmes, nagyon gyengéd volt,szóval,akire vártam előtte évek óta.Három év csodás egyuttélése után....mégis bejött a képbe a harmadik, és mindent vitt...Boldogságot, nyugalmat és szerelmet....Azóta nem társkeresőzöm,mert bárhogy is azt hiszed,eljött az igazi, mindig jön egy olyan,aki belerondít....
2018. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
PlanetRomeo mindenre jó
2018. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Ha fiatal vagy, bármelyik társkereső hasznos lehet. Ha idősebb, netalán 30-on felül, és fiatalt keresel, semmi esélyed. Fiatal csak fiatalt keres, idősebbet meg mégidősebb akar megdugni. Arra hogy egy idősebb, 30+-os fiatalt találjon, az esély 0. Tehát minden attól függ hány éves vagy.


Abban az esetben kivételesen jó eredményeid lehetnek idősebb lévén, ha nincsenek elvárásaid, és van gusztusod egy fonnyadt 50+-ossal kezdeni vagy olyannal aki 170 magas és 120 kiló, bár legtöbb esetben azok még testi adottságaik miatt tisztálkodni sem tudnak rendesen, tehát egy olyanhoz "gyomor" is kell...


Összefoglalás: ha fiatal vagy, tizen, vagy alig huszonéves, nagyon könnyű dolgod van. Ha idősebb, akkor nagyon nehéz.

2018. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ftf1983 ***** válasza:
86%

3-as!


Nem tudom Te ezeket hol tapasztaltad, de ez nem így van. A fiatalok közül nagyon sokan a 30 feletti pasikat keresik és szeretik. Én amióta 30 felett vagyok sokkal több fiatal sráccal voltam, mint amikor még huszonéves voltam.

2018. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, és komoly kapcsolatot keresek. Nem annyira nézem a kort, de azért az apa komplexus féle kapcsolatokat kerülöm, mert hosszútávon semmi értelme.
2018. aug. 14. 15:07
 6/7 -remete- ***** válasza:
100%
Romeo 3gyértelmű a többi gagyi de nqgyon
2019. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a planetromeo nekem nem annyira jött be. Persze lehet, hogy ez az én hibám is.
2021. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!