Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt aktívok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt aktívok, akik kifejezetten szeretnek szűz passzívokat beavatni?

Figyelt kérdés

Még nem voltam senkivel sem, de nagyon félek, hogy az aktív idegeire mennék ;/ vagy valami más nem lenne rendben.

18/f/m


2018. aug. 15. 01:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. aug. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szanj ra idot es ismert meg jobban az elso partnered. Gyozodj meg rola hogy turelmes es figyelmes, mert egy turelmetlen, figyelmetlen aktivnal a vilagon nincs rosszabb.
2018. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kovpet ***** válasza:
100%
Nem mész senkinek az idegeire, minden rendben lesz, nyugi :)
2018. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretnék szűz pasival lenni, de még sajnos nem jött össze eddig. 29/F
2018. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg senkivel nem tortent semmi de nagyon szivesen kiprobalnam mar valakivel.


17/f

2018. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is keresek ilyen aktívat, de nem igazán találok


22F passzív

2018. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak.
2018. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak, én is az vagyok ..

Engem izgat hogy én vagyok az első neki .. és még az is közre játszik hogy nekem nem volt valami jó az első.. és szeretném ha másnak jobb lenne velem ..

Ne agyald túl a dolgokat csak rosszabb lesz ha mindig agyalsz és agyalsz .. ha kifogsz egy türelmes.. odaadó srácot aki nem csak arra megy hogy megfektessen hanem arra hogy tényleg élvezd az elsőt és sokáig emlékezz rá akkor ilyenekkel nem fog foglalkozni meglásd :) Vigyázz kinek adod oda magad, és meglásd rendben lesz ^^ 26/f

2018. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!