Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezhet hogy szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy szerelmes vagyok egy srácba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Adott a helyzet: Van egy fiú aki fiatalabb nálam, alacsonyabb, gyengébb. Kívülről is mondjuk ki; jól néz ki, mert azért megtudja egy pali állítani a másikról hogy vonzó-e anélkül, hogy meleg lenne. Ő inkább ez az aranyosabb, "jó fiús" típusú, ezért is szeretik a lányok.


Igazából egyáltalán nem mozgatta a fantáziám, sőt, nem is figyeltem rá. Látásból ismertem inkább, egy panelba laktunk, szembe szomszédom volt, de azóta elköltöztem.

Aztán most véletlen folytán munkatársak lettünk, szóval többet beszélgettünk/megismerkedtünk.

És basszus, nagyon megfogott személyiségileg. Nagyon okos, sőt. Baromi jól átlát a dolgokon, az életfelfogás kicsit fura, de vonz. Talán elvont picit, de ez teszi még csodásabbá.

Nem egy átlag figura, az biztos. És nagyon figyelmes mindenkivel, velem meg pláne hisz elég sokat vagyunk együtt.

A humorát is bírom, sokat szoktunk nevetni együtt. Ahhoz képest, hogy mennyire intelligens, egyáltalán nem sznob, sőt, érezhetően van némi önbizalomhiánya, de amikor szükség van rá, kiáll magáért.

Sokkal felszabadultabb vagyok vele mint akár pár barátommal, bár hozzá máshogy viszonyulok.

Vele sokkal érzékenyebben, figyelmesebben beszélek, rosszabb napjaimon is képes vagyok vele higgadtan beszélni. Már az elején máshogy gondoltam erre az egészre mint barátság-de nem mertem bevallani még magamnak sem.

Full hetero vagyok, de most meginogtam. Nem nagyon fantáziáltam még róla, nem tudom magam elképzelni normálisan egy meleg...együttlétben.

Viszont nem egy csajt koppintottam le, mert mégiscsak őt kerestem bennük, és egyértelműen nem találtam még hasonlót sem. Ez zavar igazából, mert így nem nagyon tudnék úgy boldog lenni valakivel, miközben a munkatársammal sokkal jobb kapcsolatom van.

Lehetek szerelmes úgy egy azonos neműbe, hogy közben nem fantáziálok róla az ágyban? Vagy csak félek, mert idegen lenne az egész?

Volt már ilyen valakivel vagy hasonló?

Amúgy más férfire rá se néznék, egyszerűen a legnőiesebbek is "taszítanak".



ez csak elméleti síkon megy, mivel ugye nem tudni, hogy ő hogy viszonyul hozzám, attól eltekintve, hogy 'barátok vagyunk.



Előre köszönöm a válaszokat.



2018. aug. 19. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezhetne?!?
2018. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon szép dolog, és hogyne miért ne létezhetne ilyesmi, gyönyörű történet lenne ha kiderülne, hogy ő is így érez irántad. Neked kell eldönteni hogy akarsz e puhatolózni vagy tovább menni de szerintem adj neki egy esélyt ;)
2018. aug. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi:D mindenképp közel tartom magamhoz, úgysincs sok választásunk.

Nem tudom hogyan próbálhatnék hozzá úgy közeledni, hogy ne veszítsem el, ne legyen ez az egész gáz. Így is össze vagyok zavarodva...

2018. aug. 21. 00:57
 4/8 anonim válasza:
100%
szerintem létezhet, de valószínűleg te elég szépen megkedvelted őt :D ezzel semmi probléma nincs, de lehet kicsit várnod kéne míg bebizonyosodik ,hogy ő hogyan viszonyul hozzád, bár azért előre is sok sikert vele c:
2018. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:D

minden bizonnyal sajna igazad van, de természetesen várok, valahol azért nekem is szoknom kell a gondolatot.

Mondjuk azt mondta hogy már egy ideje egyáltalán nem volt kapcsolata, lehet ez nekem annyira nem rossz dolog

2018. aug. 21. 20:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Ha nem vonzódsz hozzá szexuálisan és nem tudod ezt elképzelni akkor miért akarsz többet? Miért nem maradsz vele legjobb baráti viszonyban és miért nem éled ezt meg úgy mint plátói szerelem? Ha ebben a kapcsolati formában maradsz kizárhatod annak az esélyét h megszakítja veled a kapcsolatot mert rányomulsz.

2018. aug. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, a barátságotok elbírja azt, amiket írtál, hogy elmondd neki.

Persze, nem mindent, csak azt, hogy lényegében lepattintottad a csajokat, mert valahogy nem tudtál velük annyira feloldódni, közvetlen lenni, mint a barátoddal.

Meg olyanokat is bevallhatsz neki, hogy vele minden más! Hiába volt-van több barátod, senki sem hasonlítható hozzá!

Azt hiszem, az ilyen személyes "kinyilatkozások" segíthetnek abban is, hogy, ha intimebb kapcsolatot szeretne veled, akkor elmondja. Ha meg nem vevő rád, akkor figyelmen kívül hagyja. Te meg nem erőlteted a dolgot!

Óvatosan, megfontoltan. Nem rárontva.

Becsüld meg, mert szerencséd van, hogy ilyen barátod lett. Nehogy elveszítsd!

2018. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az új válaszokat.

Kedves utolsó, megfogadom a tanácsod! Megpróbálom aprónként és finoman adagolni neki, hátha.

2018. szept. 9. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!