Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell jól szopatni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell jól szopatni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem nem szoktam elég aktív lenni mikor éppen szop egy srác. Olyanok véleménye érdekelne, akik szeretnek (és szoktak) szopni. Mit vártok a partneretektől?
2018. szept. 2. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Ha passzív marad végig, az is tetszik. Ugyanakkor ha kicsit erőszakosabb, nem vetem meg, ha mozgatja a fejem, a hajamba túr.
2018. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Hang és a sohajtás! Na meg a fejemet tolja rá a farkába!
2018. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon tetszik ha 'segít' benne. Persze így is, úgy is jó. Viszont néha megfogja a fejem és megdugja a számat. Na az rohadtul izgató.
2018. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Valaki nekem is ‘segíthetne’ :D 16/F
2018. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Viktor 123 ***** válasza:
61%
Én szeretem ha határozott és teljesen a partner irányít,de azt is kipróbálnám milyen ha csak fekszik és én kényeztetem:)Nagyon jó térdelve cumizni:)Épp lenne is kedvem Győriek?
2018. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Hogy engedje először megízlelni nyelvvel,majd kicsit a számba vehessem,és mikor már úgy érzem,bekapni amennyire még jó érzés és elkezdeni kielégíteni,ekkor örülök,ha esetleg dicsér és rásegít azzal,hogy a fejem fogja,illetve jobban izgat térdelve előtte csinálni.
2018. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Engem is erdekelt ez mert en hatradolve elvezem... de van aki azt szereti ha ilyen ugymond onzo az ember
2018. szept. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Sajnos még senkit se szoptam, de én így képzelem el:

Elején rakja a kezemben, majd a számban a dolgokat.

Utána én elkezdem őt szopni, és utána a fejemet húzza rá a farkára.

19f kecskemét

2018. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
haj megmarkol, és keményen, férfiasan lenyomja ... ennyi. és persze nyeleti az egészet, egyértelmű. aki aktív, domináns, az legyen már igazi férfi ....
2018. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, csak sokan hihetetlen mód nem bírják és az nem valami szexi ha behányna a passzív...
2018. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!