Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg igaz hogy van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy van olyan jobbikos aki meleg?

Figyelt kérdés

2018. szept. 9. 07:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Most úgy érted, hogy a jobbikos politikusok között, vagy a jobbikos szavazók között? Mert a szavazók között persze, vannak melegek, pl. én :D Elég régóta. Nem vagyok egyedül.


Amúgy miért nem olyan kulcsszavakat írtál, aminek köze van a kérdéshez?

2018. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sok köze van. Amúgy igen a szavazókra gondoltam.
2018. szept. 9. 07:43
 3/15 A kérdező kommentje:
De elvileg vona gabi is lefeküdt terry blackal
2018. szept. 9. 07:46
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Hm ha szerinted a kulcsszavaknak köze van a Jobbikhoz, akkor egyrészt értem, miért csodálkozol, másrészt viszont nagyon tájékozatlan vagy xD
2018. szept. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"De elvileg vona gabi is lefeküdt terry blackal"


Szerintem ez csak a szokásos Fideszes kamu volt, de ha le is feküdt, és? Akkor mi van?


Irreleváns. Ez csak a Fidesz játéka volt.

2018. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy Vona homoszexuális volna. Csak ezzel próbálták karaktergyilkolni. De egyébként vannak meleg jobb oldali emberek, ugyanúgy mint bal oldalon is. Én nem ismerek mondjuk személyesen egyet sem, de neten találkoztam már fórumokon ilyenekkel.
2018. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a jobbiktól már nem kell annyira tartani, mint régen. Amióta megszabadult a párt a hulladék emberektől (Dúró Dóra, Toroczkai László, Novák Előd, stb.), azóta elég vállalhatóak, sőt, megkockáztatom, hogy már a fidesz a szélsőségesebb párt (gondolok itt az illiberális kereszténydemokráciánk építésére). Úgyhogy nem csodálkoznék, ha egyre több meleg szavazójuk lenne. Igaz, én sosem szavaztam rájuk, de nem is lett volna ellenemre, ha az utolsó választásnál nagyobb sikerük lett volna.
2018. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én 2008 óta Jobbikos voltam és biszex vagyok.
2018. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Több mint egymillió ember szavazott a Jobbikra, statisztikailag kizárt, hogy mindegyik hetero lenne.


A Terry Blackes hülyeséggel kár is foglalkoznod.


1) A bírósági tárgyaláson semmilyen bizonyítékot nem tudott előállítani arra vonatkozólag, hogy Vona valaha melegpartikra járt volna.

2) Jól mutatja a Magyarországon uralkodó sötétséget, hogy egy ilyen vádnak súlya van. A civilizált helyeken annyit kérdezett volna akármelyik potenciális szavazó : "Ok, és akkor?"

2018. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Buran ***** válasza:
100%

Én azért megértem, miért csodálkozik a kérdező ezen...

Ugyan sok év telt, és a jobbik próbált azóta nyitottabb lenni (így vagy úgy) a meleg szavazókra is, de...


Volt az a törvényjavaslatuk 2012-ben, "Egyes szexuális magatartászavarok visszaszorítása érdekében szükséges törvénymódosításokról szóló javaslat" névvel (parlament.hu-n elérhető az egész szöveg), itt a homoszexualitást fajtalanságnak nevezi, "népszerűsítését" börtönnel büntetné, stb... A HVG egész jól összefoglalta anno [link] A tervezetet egyébként az a Mirkóczki Ádám nyújtotta be, aki a jobbik.hu szerint: a "Jobbik sajtószóvivője, országgyűlési képviselő, a Nemzetbiztonsági bizottság elnöke, az Országgyűlés jegyzője"


A számomra ez az eset volt a legdurvább, de van azért még a múltban bőven jobbikos kijelentés is. Mint amikor Alföldi Robertaként hivatkoztak Alföldi Róbertre a lemondását követleve a 2010-ben. Vagy Dúró Dóra eszmefuttatásai arról, hogy miért kéne még a bejegyzett élettársi kapcsolatot is beszüntetni a melegek között (mondhatjuk, hogy már kihullott a partból, de a választás előtt masszívan benne volt), és még hosszasan sorolhatnánk...

2018. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!