Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdő passzív srácként mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő passzív srácként mekkora dildót ajánlanátok otthonra?

Figyelt kérdés

2018. szept. 12. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kezd a legkisebbel!
2018. szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjadnál vastagabbat nem.
2018. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez csak az tudna hozzászólni,aki már járt benned.Szinte mindenki másként tágul és az sem mindegy,hogy mennyire vágysz a feszítésre.
2018. szept. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kezdő passzivkent van egy 18 cm-s, és használom is néha :P annál kisebbel nem érdemes mert fájni fog az igazi. 19/f
2018. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy 17 centis van otthon, és eddig csak azt használtam. Nekem hamar bement, sosem fájt, de ez nem azt jelenti hogy neked is ez az ideális.


Remélem találok majd igazit is

22F

2018. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 17/3.5 cm van. Vettem hozzá síkosítót és gumit is persze, akikre elsőre tettem be se fájt, de ahogy mondták mindenki másképp tágul ;)
2018. szept. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!