Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pelenka fétises fiúk! Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pelenka fétises fiúk! Van valami aranyos (VALÓS) történetetek gyerekkorotokból? Szerintetek mi okozhatta ezt?

Figyelt kérdés
Pl ha bementetek egy boltba venni pampers-t mikoir még kicsik voltatok, mennyire volt ciki? Mennyi látszott hogy magatoknak vesztitek?:D
2018. szept. 16. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még kicsi voltam, a szüleim vásárolták, nem én. Ha buszon, vagy autóban mentünk hosszú útra, rám adták biztonságból. Ha idegen helyen aludtunk, rám adták biztonságból. Legtöbbször akarattal pisiltem be.
2018. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbször szándékosan pisiltem be, hogy megkapjam a pelust, mert jól éreztem magam benne. Egyszer hasmenésem volt, akkor kényszerből, akaratlanul csináltam tele.
2018. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hihi:)

Szerintem ez tök jó dolog :D mármint cuki..


Valós történet.. nekem annyi volt, hogy 4-5 évesen mondtam anyumnak, hogy egyszer szeretném felvenni újra a pelust, vett nekem és felvettem.. tulajdonképpen boldogságot éreztem, de semmi több nem történt:)


Mostanra is vannak még ötleteim bár én biszex vagyok, de szívesen kipróbálnék egyesmást, csak eddig nem találtam olyan partnert akinek ez legalább semleges kategória lett volna..

2018. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
10 éves koromig pelenkában kellet legyek amikor itthon voltam és abban is aludtam , amikor mentünk valahova hoszabb útra akkor is pelenkában kellet legyek . Azaz 10 éves koromig ovodán/sulin kìvül mindig pelenkában kellet legyek . Utánna már én mondtam a szüleimnek , hogy szeretnék pelenkában lenni azóta is amikor csak tehetem pelenkában vagyok és pelenkában alszok és igen ki is használom a pelenkám adotságait .
2018. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Ti szegény beteg emberek ti
2018. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
A pelenkafétist az okozza, hogy anyu-apu rossz helyen volt, amikor Ukrajnában történt az atomkatasztrófa.
2018. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
85%
Én nem mondtam el nekik, és nem is fogom soha. Túl kínos lenne.
2018. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!