Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mennyi idő alatt élveztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt élveztek el orál közben?

Figyelt kérdés
Légyszi kort is írjatok, illetve az is érdekel mennyi jön élvezéskor nektek. Nekem sajna nagyon sokára sikerül elélveznem és nem jön sok. Csak fel akarom mérni, hogy mennyire lógok ki a sorból.:)

2018. szept. 17. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak orál kb 20 perc, és ha több mint 1 napja élveztem el utoljára akkor nagyon sok jön
2018. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
attól függ, ki csinálja. DE átlag 10-15perc:) 29F
2018. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igy van ez csupan attol fugg hogy csinaljak

Ha nagyon jo par perc alatt is ha nagyon nem akkor fel ora utan azert beszoktam segiteni kezzel hogy ne szenvedjen mar

2018. szept. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ne aggódj. Én se megyek el hamar sajna. Nem jön sok, és 30 percet simán bírok néha. Ha a makkot ingerlik és a nyálas keze végig megy rajta akkor 15 perc. Egyszer egy srác 1 órán át sz-pott. Nagyon tetszett neki a farkam. És még akart második kört. Cuki fiú volt.
2018. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 1 perc alatt
2018. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Régen remélem, hogy egyszer egy gyorstüzelőt fogok ki:)
2018. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Nabakker, más meg örülne, ha sokáig bírná.

Én régen gyorstüzelő voltam, 20 mp alatt elélveztem úgy, hogy a csaj éppen csak finoman nyalogatta. Én cikinek éreztem, a csajnak kimondottam tetszett. Aztán odáig fejlődtem, hogy hardcore szopással is bírom 8-10 percig.

A sperma mennyisége attól függ, hogy milyen rég élveztem utoljára, illetve hogy meddig tart az aktus. Ha csak 5 percig (olyat is tudok), akkor mindig kevés jön, ha minimum fél órát tart, akkor meg erőteljesen jön, nagy mennyiség.

22F

2018. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez attól is függ, hogy ki milyen fajta. Én pl nem tudok elélvezni kizárólag csak oráltól, a párommal előjátékként használjuk csak inkább, mert ő is ilyen.

De hetero spanjaim között is különbözőek vannak. Van olyan, aki jobban szereti a “normál” szexnél az orált és hamar elmegy, valaki nagyon lassan megy csak el, más pedig szintén nem tud elmenni tőle.

Szerintem ez nem a partnertől függ és nem attól, hogy hogyan csinálja. Sok különböző ember van és mindenki mást preferál az ágyban. Ez szerintem olyan, mint az erogénzónák: valakinek gyakorlatilag az egész teste az, másnak egy-két pont van, megint másnak pedig nincsen.

2018. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Partnertől függ ez, hogy csinálja.

Spriccelve élvezek, általában két nagy és egy kisebb adag

2018. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még sose szoptam, de egy olyan pasi az álmom aki sokáig bírja.
2018. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!