Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik együttélnek. Mit hazudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együttélnek. Mit hazudtok a munkahelyen, miért laktok férfival?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Mi van? A munkahelynek semmi köze, hogy kivel, hogyan élek.
2018. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De kénytelen vagy hozzászólni a kollégákhoz. Látszik hogy még gyerek vagy.
2018. szept. 17. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

De miért kéne beszámolni arról, hogy ki vár haza?


Amúgy meg, régi haverral közösen béreltek/vettetek lakást, mert így olcsóbban kijöttetek és kész.

2018. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A munkahelyen m8ndennkiderül. Van e valakid stb. Főleg ha abban a városban is kaksz.
2018. szept. 17. 18:09
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha úgyis minden kiderül, mi értelme hazudni? Ha valamit cikinek érzel és tagadod, akkor mások is annak fogják tartani.


Miért kellene beszámolnod a kollégáknak, hogy kivel élsz együtt? Ha ezt nem bírod titokban tartani, hidd el az okát sem fogod tudni.

2018. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lakótársként emlegetem a barátomat a munkahelyemen, és ha kérdezik, azt mondom, hogy nincs barátnőm (ami ugye igaz is :p ).
2018. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hazudok semmit, páromként emlegetem és ha valaki barátnőmnek hívja kijavítom. Szóval már mindenki felfogta és nem barátnőzik le.
2018. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző munkahelyemen volt ilyen problémám, de megfogattam ha máshová megyek dolgozni nyiltabb leszek. Be is tartotam a magamnak igeretet, igy most nyiltan felválalom, hogy fiúval élek és bármilyen meglepő is de mindenki elfogadja és nincs senkivel ezzel kapcsolatban problémám.
2018. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem dolgoztam olyan helyen, ahol hazudnom kellett volna ezzel kapcsolatban.
2018. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínűleg azt mondanám, hogy lakótárs vagy albérlő. Szerintem az én munkahelyemen sem "örülnének", ha bejelentenék egy ilyet. Persze az én részemről nem kötelező örülni neki az ő részükről meg nekem nem kötelező ott dolgozni :) Sajna nem mindenhol annyira megértőek az emberek, mint amennyire sok helyen hallani lehet. Bár én már annak is örülnék, ha simán csak leszarnák, és nem foglalkoznának vele.
2018. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!