Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki szexelt már skinheaddel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki szexelt már skinheaddel melegként?

Figyelt kérdés

2018. szept. 26. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
A skinderek rászisták. Ez egy hüje kérdés!
2018. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%

"skinderek" :D

"rászisták" :D

"hüje" :D


Rászista skinder hüjegyerekeknek Skinder meglepetés tojás? :D

2018. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1#

Irigylésre méltó a logikád, koma.


Én voltam szkinhed sráccal aktívként. Nem volt hosszan tartó kapcsolat, pár együtlétről volt szó.

A történtek után is ugyanúgy jó haverok maradtunk.

2018. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ;)
2018. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
:D érdekes én a skinhead ismerőseimtől olyan történeteket hallok,hogy a levadászott ratyiknak nyilvánosvécékben tapossák bele a fejét a piszoárba haha!
2018. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Én meg olyanokat hogy pont ilyenek a legnagyobb homik akik ezt teszik titokba megy a homo dugibugi
2018. szept. 26. 18:17
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem,hogy van ilyen.Nyilván a skinhead közösség ezeket nem tekinti maguk közül valónak.Aztán mindenki annak mondja magát,aminek csak akarja...amíg ki nem derül olyanok előtt,akik ezt nem értékelik.
2018. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Én tudom a találos kérdésedre a választ: a vonagyerek és a jobbik melegtagozata néhány efféle gyújtő ...bocsánat gyűjtőhelye. Azért vannak szóban annyira a melegek és egyebek ellen, hogy leplezzék, amit ők maguk is szégyellnek önmagukban! Zazri is egyik nap szidja a halmozottan hátrányos helyzetűeket, másnap együtt melózik velük. Egyik nap keresztény és Jézus eljöveteléről hantázik, máskor Allahot és az iszlámot dicsőíti. Egyik nap zsdózik, másnap hellerrel kvaterkázik. Nem tudom, az utolsó PRIDE-on kint volt-e, drogot és popsikenőcsőt osztva, de bőven kinézem belőle. Még a skinheadokhoz való vonzalmát is. Ha eddig nem tette, megelőlegezem neki a bizalmat: tökéletesen alkalmas a "feladatra". Egy fecske is csinál hosszú, forró nyarat.
2018. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Végre valaki aki kimerte ezt mondani!
2018. szept. 26. 22:21
 10/13 anonim ***** válasza:
2%

Azért utána lehetne nézni a skinhead eredetnek.

Semmi köze a szélső jobbhoz.

2018. szept. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!