Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként, hogy találtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként, hogy találtok kapcsolatot? 20/F

Figyelt kérdés

2018. szept. 19. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Ugyan úgy minnt a nem melegek
2018. szept. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első! Azért jóval összetettebb és neccesebb melegként kapcsolatot találni és kialakítani. Különösen, hogyha ha a kereső, nem az instant kielégülésre hajt, hanem valóban komoly, hosszútávú kapcsolatra vágyik.
2018. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmit bármikor és bárhol, hosszútávút eléggé ritka a mai világban. Neten (nehéz de adhatsz neki egy esélyt), amire a legtöbb esélyt látok azaz élőben. sok sikert :)
2018. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
sehogy, leszarom az egészet
2018. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Mindig próbálok a környezetemben önmagam lenni, hiteles lenni, őszinte lenni. Ha szóba kerül, nyíltan vállalom, hogy meleg vagyok, és bátran megvédem a nézeteimet is ezzel kapcsolatban, ami már pár emberkének volt igencsak árulkodó. :)))

Igyekszem mindenkivel sportszerűen viselkedni, hogy ne ijesszem el magamtól az embereket. A bizalmat mindig megtiszteltetésnek veszem, és soha nem élek vele vissza. Ez nem törekvés, soha nem élek vissza senki bizalmával. Ezekkel együtt már elég sokan coming outoltak nekem a környezetemben.

Ha valakivel először találkozom, nem próbálom úgymond a jobbik énemet mutatni. Olyan nincs. Vagy saját magam mutatom, vagy nem magamat, hanem az énideálomat, ami nem azonos velem. Nem rejtem véka alá a gyengeségeimet, ahogy nem fogok zavarba jönni attól sem, ha az erősségeimről kell beszélnem.

Ha egy emberrel a kapcsolatom személyessé válik, onnantól még nagyobb hangsúlyt fektetek arra, hogy érezze, hogy egyenrangúnak tartom magammal, hiszen az is. Igyekszem azt a légkört megteremteni magam körül, amiben nyugodtan elengedheti magát bárki, és nem kell feszengnie senkinek. Meg is tudok bolondulni, mikor valaki nekem meg akar felelni. :D Úgy felel meg nekem mindenki, ahogy van. xD

Tudatosan fejlesztem magam a kapcsoltaimban, hogy minél kevesebb felesleges konfliktus álljon elő. Tudatosan fejlesztem a konfliktuskezelésemet, hisz nem kerülgetünk semmit, hogy ha konfliktusba kerülnék, azt hatékonyan, éberen és sportszerűen tudjam kezelni.


Amit pedig a másik oldalról kaptam:

-túlságosan távolságtartónak éreznek (ami igaz is)

-oké, hogy könnyű megbízni bennem, de nagyon feltűnően nem bízom senkiben (szintén igaz)

-óriási lendülettel vagyok benne a kapcsolataimban, és nagyon sokszor úgymond "lendületből" reagálok (pozitív értelemben) nagyon határozottan és erélyesen

-annak ellenére, hogy idegbeteg állat vagyok, a kapcsolataimban végtelen türelmem van (az egyik exemnek tűnt fel egy nagyon nehéz nap után xD)

-ezzel ellentétben azt is megkaptam már, hogy a kapcsolataimban idegbeteg állat vagyok :D



Szóval összességében a környezetemben ezekkel a törekvésekkel, próbálkozásokkal találtam a legtöbb kapcsolatomra.

Online nem akarok nagyon keresni. Majd egyszer talán :)

18/p

2018. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan környezetben is vállalnád magad ahol egész b*szogatnak ?! Pl munkahelyen
2018. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan környezetben vállalom magam, ahol baszogattak ezért egész nap, jó darabig fizikailag is.
2018. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!