Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gyakori az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az hogy valaki elsősorban a kíváncsiságért szeretne 1x orálozni?

Figyelt kérdés
A pasik teste nem izgat, a pénisz minimálisan érdekel, de elsősorban arra vagyok kíváncsi hogy milyen érzés lehet csinálni.

2018. szept. 30. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Valószínű nem ritka. Sok ilyen kérdést, vágyat olvasok. Én is így érzek. Szeretném kipróbálni a szopást.
2018. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem eléggé gyakori. Én is csak kíváncsi voltam, kipróbáltam, bejött, azóta rendszeresen csinálom :)
2018. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon gyakori,legalábbis itt az oldal tele van hasonló kérdésekkel.Egyre több a homokos,de hogy miért..Lassan már nem lesz hetero férfi.
2018. szept. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
#3 ezt ugye te se gondoltad komolyan?
2018. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Mire gondolsz?
2018. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
"Lassan már nem lesz hetero férfi." Ha ez így van miért van tele homofóbokkal a kategória?
2018. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Régen is ugyanennyi volt, csak nem merték vállalni, illetve inkább éltek boldogtalan életet egy nővel és csináltak gyereket, csak hogy a társadalom elfogadja. Csomó ilyen ismerősöm van, 22F Bi vagyok de ha valaki ra kérdez akit ismerek, én őszinté vagyok, és elmondom, rá bízom mit gondol, engem nem érdekel.
2018. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szetezned kiprobalni,akkor biztos,hogy fius szex lesz,ha ennyi volt,tobb nem kell,dztem maganugyed.en is osszejottem igy,akartuk,es annyi,semmi olyan folytatas,vagy gondolta nem volt utana.ezt te dontod el,,,ha oedig tobbszor is akarnad,akkor tudod hogy az mar nem hetero
2018. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Nyilván nem állítom, hogy full hetero vagyok, de szex egyik oldalról sem érdekel más pasival, azt azonban kipróbálnám, milyen érzés egy lüktető farok a számban.

F24

2018. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy kezdtem, hogy jó lenne kipróbálni. Tetszett, azóta is csinálom, ha van kivel.
2018. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!