Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Baj, ha kezdő passzív fiúként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha kezdő passzív fiúként a domináns aktív fiúk érdekelnek elsősorban?

Figyelt kérdés

Normális keretek között akár az alázós, de mindenképpen határozott sex-re vágyom. Csak sajnos ezek a vágyaim és ezzel nem egyezik a valóság. Tartok az egész találkozástól és, hogy nem fog tetszeni. Tanácsok?


Kalandként fognám fel, ha összejönne. 21 F



2018. aug. 5. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

Hagyjad már ezt abba b..szdmeg.......

Nem baj egyáltalán

2018. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, csak a domináns könnyen átcsaphat vadállatba és nagyon kell figyelni, első alkalmakkor különösen, hogy olyan úriembert találj, aki domináns, és emellett tisztel, egyenrangúnak tart.

Én is szeretem azt, amit te leírsz, de az alázós dolog már az agresszió határmezsgyéje, ezért a partnerválasztáskor nagyon sok múlik az emberismereten: az agressziót tudja-e annyira kontrollálni a partner, hogy abból semmiképpen ne lehessen a szex során probléma. Félreértés ne essék. A legtöbb srác, akivel eddig voltam, talpig rendes, kedves ember volt, akik a domináns viselkedés, alázás stb. ellenére, mikor durvult a dolog, folyton kérdezték, hogy jó-e, nem fáj-e, lassítson-e. Előre megkért szinte mindenki, hogy ha valami nem jó, túl sok, túl durva, nyugodtan szóljak, mert nem akarnak kárt tenni bennem. De voltak elképesztő alakok is, ezért nagyon kell figyelni.

2018. aug. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem és köszi, sajnos nem lesz könnyű ilyen alakot találnom...
2018. aug. 5. 23:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nincs semmi baj azzal, hogy ilyen vágyaid vannak.


Másrészt 3. válaszadónak (vagy 2.-nak, mert gyanús, hogy elsőt törlik... aztán meg lehet ebből lesz káosz, ha nem törlik - na mindegy, érteni fogja, akire gondolok :D ) igaza van: ehhez tényleg próbáld meg megtalálni a megfelelő embert, mert veszélyes terep.

2018. aug. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez megbeszélés kérdése. Ne tarts emiatt a találkozástól.
2018. aug. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is.
2018. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Baj ha olyan szexre vágysz, amilyet szeretnél? Már hogy lenne baj? Ha te ilyenre vágysz, akkor keress ilyen partnert. A szex rólad meg a másikról szól, nem random internetes emberkék véleményéről.
2018. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen vágyok rá, de nem tudom magam rávenni :S Biztos szerencsétlen vagyok vagy nem tudom.
2018. aug. 8. 13:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnehezebb az első lépést megtenni, de nem kell félni, nem mindenki vadállat aki domináns.
2018. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!