Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, hány éves korban cumizta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hány éves korban cumiztatok első alkalommal? Milyen volt, nem gondoltátok megalázónak? Élveztétek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 16:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
17 voltam és pénzért egy 60-as fazonnak. Nem volt megalázó, és nem élveztem. Pár óráig hülyén éreztem magam tőle.
2018. okt. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
13 évesen cumiztatott meg az unokatesóm a zuhanyzóban. Megalázó volt, de izgatott és másnap már én kértem hogy újra csináljuk.
2018. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
97%

Én a tesómat cumiztam, 14 voltam picit megalázónak éreztem de közben meg nagyon élveztem.

Nem bántam meg, sőt

2018. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 pvbiZoli84 ***** válasza:
100%

17 voltam, ahogy ő is. Egyáltalán nem volt megalázó.

Izgató a tudat, hogy a számban van, plusz az íze és a lüktetése is felpörget. A hangok, amiket kiadott közben, az még rátett egy lapáttal, és a pillanat, mikor felnyögött az elvezettől, és megtöltötte a számat az a legjobb az egészben. Akkor rantottam a sajátomon kettőt, én is elmentem.

2019. márc. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Bátyám szopott le mikor, 12 voltam és mivel nekem bejött jó érzés volt. Azt mondta h ezért én is őt, nem akartam nagyon, picit szoptsm aztán csak nyomta a fejem köhögtem is. De nem volt nagy cucc tuleltem nem voltam mérges re, most se. Aztán meg, 2evig szoptatott meg egyéb jóság, beraktam popsiba 13evesen meg ilyenekengem aztán elköltözött. És van párja.
2019. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%
13 voltam, egy évig rendszeresen szoptuk egymásnak és ujjaztunk. Osztálytársammal, sajna manapság, egyre ritkábban, nem is érünk rá és kedve sincs mindig pedig ő is szereti, sokszor úgy aldutam nálam v ő nálam h elalvaskor bele~l sztem a, popsiba és nem zuhtam ki belőle, persze össze ment mikor már aludtunk. Reggel meg cumival kezdtünk. Ha, valaki vecsés körüli Gyál Budapest és tud utazni és 12-16max az írjon fiú lány egyaránt de gondolom fiúk fognak írni de úgyis szeretem a fiúkat 😉❤️
2019. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Engem 13 évesen az osztálytársam. Előtte levette a fecskéjét, megszagoltadra velem, aztán benyomta a számba, utána kivette és jött a szerszám
2019. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam és simán elélveztem miközben ott térdeltem előtte, annyira bejött.
2019. nov. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
18%
Miért nem puncit nyaltok barmok!
2021. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalon unokatesoval. O kb 14 volt. Nem ereztem megalazonak bar nem is volt a kedvenc tevekenysegem. A kozos hoki annal inkabb. Megtettem mert kerte.
2023. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!