Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg létezhet ilyen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezhet ilyen, hogy egy meleg férfi beleszeret egy nőbe?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátom aki férfi, sohasem vonzódott a nőkhöz. Ő már 27 éves, és nem tudom, hogy de nagyon jól kijövünk egymással, mindent megbeszélünk. Buliban voltunk ahol egy férfi ismerkedni akart velem, és féltékeny lett. Kicsit ivott, és kérte, hogy inkább vele táncoljak, és amikor nem volt helyem az ölébe ültetett. És éreztem, hogy felállt neki, ő azt mondta, hogy nem tudja mi van vele, még sohasem vonzódott nőkhöz, de belém szeretett, meg letudna velem feküdni, meg kíván. Ezt józanul is megerősítette, azt mondta mióta ismer nem vágyik a férfiakra. De nekem nagyon bizonytalan ez, én nem hiszem, hogy ilyen létezik. De akkor miért csinálja ezt?
2018. okt. 8. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nem meleg hanem biszex
2018. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó és akkor az mivel magyarázható, hogy eddig egy nő sem érdekelte? Szerintem összezavarodott. Mondjuk már én is mert helyes férfi, de amikor ilyeneket mondd hogy biztos magában, meg sírt, hogy ne utasítsam vissza amikor annyira szeret.
2018. okt. 8. 19:33
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Talán az elvárások miatt akarja, magát heterónak tüntetni? Család átakarja téríteni ezekről mit tudsz?
2018. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A család elfogadta, nem akarják megtéríteni. Azt mondja magától jött az érzés, amit irántam érez. Meg önkielégítés közben is rólam fantáziál, és a férfiakra nem gondol.Fél éve ismerjük egymást, és azt mondja hogy várt mert nem értette mi történik vele. Mert ilyet azelőtt sohasem érzett. Ezért is nem tudom mit csináljak, hogy történt már valakivel ilyen?
2018. okt. 8. 20:07
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szia és te el tudnál képzelni vele kapcsolatot? Akár még össze is jöhettek:) lehet hogy tényleg biszex csak más nők még nem tetszettek neki
2018. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Lehet pánszexuális, nem lehet tudni, kérdezd, meg hogy mi a fontos neki egy férfiban. Én is biszex vagyok, aztán nem rég jöttem rá, hogy ugyan vonzodom szexuálisan mindkét nemhez, de a személyiség tart meg jobban nem az hogy férfi, vagy nő.
2018. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

***

Mellesleg én azt szűrőm le a kérdésedből, hogy te is közelebb kerülnél hozzá.

Javíts ki ha tévedek!

2018. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem akarom, hogyha esetleg mégsem sikerül a barátságunkat tönkretenni. Mert én nem nagyon hiszek az ilyesmi változásokban. És biztos, hogy meleg még az exét is ismerem. De ma lehet teszek egy próbát józanul nem szexre, csak ilyen kis előjátékra, és megnézem józanul, hogy reagál rá.
2018. okt. 9. 06:43
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Ha ennyire nyílt szerintem ha nem jönne össze akkor se menne a barátság oda.

Szerintem próbáld meg!

Lehet életed párja! Sose lehet tudni, és ne írd fel a "mi lett volna ha" listádra.

2018. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert ha eddig a fiúk érdekelték, akkor biztosan rájuk fog vágyni idővel. Megpróbálom amit írtam, de attól is tartok, hogy mi lesz ha mégsem jönne be neki. Mert lehet, hogy szerelmesnek érzi magát, de testileg a férfiakat szerette eddig, meg velük járt. Nem tagadom, hogy hatással van rám, mert tetszik, és mindent megbeszélünk egymással, meg amikor kéri hogy adjak neki egy esélyt, mert más nő iránt úgysem tudna ilyet érezni. De nem tudom ha meleg akkor ilyentől felállhat neki, hogy az ölében ülök, meg miért akar megcsókolni?
2018. okt. 9. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!