Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg létezhet ilyen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezhet ilyen, hogy egy meleg férfi beleszeret egy nőbe?

Figyelt kérdés
Van egy legjobb barátom aki férfi, sohasem vonzódott a nőkhöz. Ő már 27 éves, és nem tudom, hogy de nagyon jól kijövünk egymással, mindent megbeszélünk. Buliban voltunk ahol egy férfi ismerkedni akart velem, és féltékeny lett. Kicsit ivott, és kérte, hogy inkább vele táncoljak, és amikor nem volt helyem az ölébe ültetett. És éreztem, hogy felállt neki, ő azt mondta, hogy nem tudja mi van vele, még sohasem vonzódott nőkhöz, de belém szeretett, meg letudna velem feküdni, meg kíván. Ezt józanul is megerősítette, azt mondta mióta ismer nem vágyik a férfiakra. De nekem nagyon bizonytalan ez, én nem hiszem, hogy ilyen létezik. De akkor miért csinálja ezt?
2018. okt. 8. 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nahát ez érdekes kíváncsi vagyok mi lesz este? Ilyenről még nem hallottam nem is nagyon tudok mit mondani rá. De szerintem ha bejön neked adj egy esélyt neki.
2018. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Este randiztunk, hozott virágot, filmeztünk. Elkezdtünk csókolózni, vagyis ő kezdeményezett. Tartottam tőle, hogyha leöltözünk akkor mit fog gondolni, meg nem erőltettem semmit. Meg történtek is bizonyos dolgok, és azt mondja, hogy tetszett neki, meg jó volt.Meg örül neki, hogy velem megy, mert más nővel nem menne neki, meg nem tudna beleszeretni. De valahogy félek is, hogy mi lesz. De azt mondja, hogy annak ellenére, hogy a férfiakat szereti, irántam erősebb érzelmei vannak, mint az ex pasijai iránt. Kérdeztem tőle, hogy most ezzel akar nyugtatni, de azt mondja, hogy nem. És azt mondta, hogy fura volt, mert mindenkire, aki ismerkedni akart velem féltékeny volt. De azért nem vagyok teljesen nyugodt a kapcsolatunkat illetően.
2018. okt. 10. 12:56
 13/13 anonim ***** válasza:
30%
Szentem csak meleg lyukat könnyebb volt neki szerezni, mint megdolgozni egy szaftos p*csaért
2018. okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!