Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan piszoár budapesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan piszoár budapesten ahol nincs elválasztó?

Figyelt kérdés
Ti nem szoktatok néha oldalra nézni ha mellétek áll valaki? Hol lehetnek ilyen helyek budapesten, ahol lehet látni mások szerszámát pisilés közben?

2018. okt. 22. 18:09
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
20%
Van, de ha összefutunk ilyen helyen és kukkolod a farkamat, a fejed a wc kagylóban landol és ráhugyozok. Nem csak búzik járnak ám oda...
2019. nov. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
92%
Sose értettem, hogy aki piszoárnál hugyozik, azt miért zavarja ennyire, ha megnézik a farkát... Ha ennyire zavar, miért nem mentek fülkébe? :)
2019. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy heteró srácok, képzeljétek el, hogy egy nő állna be a szomszéd piszoárhoz, és kivillantaná a mellét. Gondolom úriember módjára biztosan nem néznétek oda... :D
2019. nov. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
84%

#33: Melyik nő az, aki a mellével hugyozik?

(Én ugyanis a piszoárhoz nem szexuális célzattal megyek.)

2019. nov. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
83%
Pff, a sok kisfarkú idióta, már verekedne. Szánalmas fotelhuszárok...
2019. nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
89%
Ne agódj emiatt. Én a westendben már csomó embert lecumiztam. Elősszőr elkezdem nézni a farkát a piszuálba. Aztán a sok heteroról kiderül, hogy szereti ha pasik cumizák.
2019. nov. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
98%
En odaszolnek annyit hogy nehogy kiessen a szemed, de nam kulonosebben erdekelne
2019. nov. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
80%
Minden normális helyen van elválasztó, úgy kulturált. Remélhetőleg ahol nincs, ott is hamarosan lesz. Így mindenki nyugodtan tud pisilni és nem kell bepisilni.
2020. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
92%

Sok helyen nincs szerintem

Nem szoktam nézelődni direkt

20F

2020. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
97%

A budaörsi tesconál nincs, és buszjárat megy oda 25-40 percenként kelenföldről, de ott nagyon sok van felszerelve ezért nem nagyon lehet nézelődni, mert egyszerre kevesen használják.

Főleg most a másfél méteres távtartás is ugye.

Ja és hányszor lesz még kiemelve a kérdés? :-)

2020. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!