Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan piszoár budapesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan piszoár budapesten ahol nincs elválasztó?

Figyelt kérdés
Ti nem szoktatok néha oldalra nézni ha mellétek áll valaki? Hol lehetnek ilyen helyek budapesten, ahol lehet látni mások szerszámát pisilés közben?

2018. okt. 22. 18:09
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
94%

Látom itt mindenki nagyon kemény, de a való életben kb semmi sem történne ha rajta kapnának. Főleg ha csak meglesed és nem bámulod folyamatosan, ez szerintem már véletlenül is előfordult minden férfival.

Ha az a terv, hogy odaállsz valaki mellé és feltűnően bámulod a szerszámot, az baromi kellemetlen és bunkóság. Meleg vagyok, de így sem tetszene.

2020. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok, szeretek szexelni, alacsony ingerküszöböm van, s már attól merevedésnek indul a farkam, ha meglátok egy férfit, aki bejön.

De nekem ez a wc dolog mindig idegen volt, s soha nem fordult meg a fejemben a leskelődés.


Én wc-re a dolgomat elvégezni járok, s kifejezetten örülök, ha nincsenek bent, vagy nagyon kevesen, s azok se mellettem állnak.

Egyébként három éve a Westendben (ahol van elválasztó), egy férfi mellém állt és feltűnően megnézte.

Nem vagyok prűd, s szégyenlős se, de eléggé felháborított a dolog. Egyfajta zaklatásnak éltem meg.

2020. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
87%

40-es vagyok, a budaörsi Tesco is "kiesett" mert holnapig megy oda kelenföldről busz.

2020 július 1.-től szűnik meg és engem rohadtul bosszant, mert sokszor igénybevettem a járatot.

2020. jún. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
94%
Én hetero vagyok, de utálok idegenek mellett hugyozni. Én mindig bemegyek a fülkébe, ha tehetem. Nem is értem, hogy a piszoárt ki találta ki, és miért. Ja és a végén szeretem belőle kipréselni a maradék pisát, és megtörölni papírral, mert utálom, ha az alsógatyám húgyfoltos lesz. Evvan.
2020. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!