Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miként érhetném el, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként érhetném el, hogy hamarabb elélvezzek? Nagyon sokáig bírom

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nagyon sokára tudok elmenni. Imádom az orált, de a többsége a partnereimnek hamar feladja. Amit meg is értek. Sokan mondták, hogy sokáig bírják de 20 perc a max amíg bírják aztán megunják vagy nem bírja a szájuk. Nekem is kellemetlen, mert el akarok élvezni, de többnyire hiába. Ha sokáig nem szexelek vagy nem verem se más, csak akkor több a sperma. Mindez azért vicces, mert pl egy masztiban meg 5-10 perc alatt el tudok menni.

2018. okt. 28. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok. Valahogy nem okoz akkora felindulást ha szopnak.
2018. okt. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En elvezem csak sokara tudok elmenni de vegig elvezem...
2018. okt. 29. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagyj fel a maszturbálással. Teljesen. A szexuális örömöket csak másik embertől kapd. Meglátod, sokkal hamarabb el fogsz menni.


Ha sokat vered, magasabb az ingerküszöb, és ebből eredendően, nehezebben mész el. Ez így működik. Ne légy egy recskagép, és minden okés lesz.

2018. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Óóó basszus de cserélnék veled.

Amúgy fejezd be magadnak kézzel, ha úgy hamarabb el tudsz menni.

2018. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Amikor mar ott vagy hogy nagyon fel vagy ingerelve es kozel hozza, hogy elmenj (de ugye nem tudsz), vedd le a lanyt a farkadrol, kerdd, hogy hagyja nyitva a szajat, kezimunka es bele a lany szajaba. Badumm cc
2018. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy partnerem aki órákon át tudta csinálni, hozzászoktam. Most meg úgy vagyok vele, hogy pár perc, óra semmire sem nem elég,hozzád hasonlóan kielégületlen maradok.

Hát nem egy öröm így lenni.

2018. okt. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!