Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti mindig szoktatok beöntést...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mindig szoktatok beöntést csinálni anális szex előtt?

Figyelt kérdés
Előző kapcsolatom egy passzív sráccal volt és ő sosem csinált beöntést hanem csak lezuhanyozott, kitörölte magát nedves törlőkendővel és óvszert használtunk. Én amúgy uni vagyok és most lennék először passzív az új párommal. Mindenképpen kell a beöntés? Eléggé viszolygok tőle...
2018. okt. 30. 17:17
 1/1 anonim válasza:
92%

Szerintem nagyon fontos a beontes ha hasznaltok ovszert, ha nem. Ne viszolyogj tole, hidd el sokkal tisztabbnak fogod magad erezni utanna es batrabb leszel szex kozben.

Tanacsnak meg azt adnam, hogy mindenkeppen olyan eszkozzel csinald amivel jol ki tudod merni hogy mennyi viz jut be, mert vigyazni kell nehogy tul sok vizet hasznalj. En egy 20ml-es fecskendot hasznalok es max 80 milit ontok be egyszerre, es ezt addig ameg tiszta nem lesz.

E mellett meg azt is csinalhatod hogy szex elotti par napban egyszer ketszer gyakorolsz, hogy aznap mar siman menjen, meg kell szoknod hogy mikor tudod hogy mar az osszes viz kijott es stb.

Ja es jo szorakozast ;)

2018. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!