Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális férfiak és nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális férfiak és nők ti visszagondolva már gyerekkorotokban vonzódtatok a saját nemetekhez?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Én lányokkal barátkoztam és utáltam a többi fiút, és a szőrös felnőtt pasik vonzottak. Az apukáik....
2018. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De pl. filmben vonzódtál a férfiakhoz gyerekként, meg gondolom egy félmeztelen pasi jobban tetszett mint egy nő nem?
2018. okt. 30. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire a nőket néztem meg, pedig lány vagyok. Soha nem képzeltem el magam férfival, maximum lánnyal. Más lányok ovisan mindig a hercegre gondoltak a mesêkből.... Én nem....
2018. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egész gyermekkoromban lányokba voltam szerelmes. Mikor serdülni kezdtem, akkor kezdett érdekelni a férfi, mint szexuális vonzalom és szerelem. Azelőtt sose. 20/f
2018. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, emlékszem, 4-5 éves lehettem, és a szomszéd bácsit (aki akkor volt 30 körül) mindig néztem, amikor nyáron félcsupaszon volt. Mindig arról fantáziáltam, milyen jó lenne vele "birkózni". :D
2018. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez fura nalam.


En videken nottem fel, egy 10 ezres kisvarosban.

Most vagyok 18, de akkor mondjuk 8-10 eve nem nagyon voltak elfogadoak az emberek.

Illetve nem is azt mondom, higy nem voltak elfogadoak: gyerekkent egyszeruen nem lattam peldat meleg kapcsolatra.

Anyukam, meg apukam (akkor meg) egyutt eltek, az ovonenit a ferje vitte haza, a tanitoneninek is ferje volt, es had ne soroljam.

Akkor a filmekben meg alig alig volt meleg tartalom.

Amikor eloszor megtudtam, hogy mi az, hogy meleg, pontosabb "b..i", az akkor volt, amikor elkezdtek ezzel piszkalni.


Vilageletemben lany barataim voltak es a fiukat neztem, a fiuk erdekeltek.

De amikor kicsi voltam ezt betudtak annak, hogy "koran kezdi a srac", es mindig kerdezgettek, hogy 'tetszik valamelyik lany? hm? hm? hm?' meg 'dehat mindig a lanyokkal logsz... hm? hm? na melyik?'

Hat talalomra mondtam egyet. De igazabol sosem tetszett egyetlen lany sem, mar altalanosban is egy fiuba voltam szerelmes.


Csakhat az tabu volt, azt fujjoltak es sokszor engem fujjoltak vele...szoval ezt sokaig nem ismertem be.


Amikor egy poppet mas legkorbe kerultem, akkor szepen lassan feloldodtam es most mar felvallalom magamat, de akkor meg nem nagyon ertettem/tudtam ezt tenni/mertem ezt meglepni.

2018. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már 10-11 évesen csak férfiakra gondoltam szexuálisan. Előtte meg még nem alakult ki semmilyen szexualitás.
2018. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
De az első 20:03 nagyon jól sikerült leírni az én érzelmeimet.
2018. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már általános elsőben egy fiúval néha játékból csókolóztam, felpróbáltuk egymás kabátját. Az óvodában néha zavarban voltam a fiúk társaságában, aztán egy lány volt sokáig a legjobb barátom. Alsó tagozatban a hobbim a gyöngyfűzés volt, nem akartam a fiúkkal lógni sosem. Később amikor serdültem, akkor egyértelműen a fiúk látványára lett mindig erekcióm. Eleinte azt hittem ez valami ideiglenes izé és majd elmúlik, de a mai napig a férfi test izgat, lánynak nem lennék képes betenni.

25/F

2018. dec. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!