Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Amíg nem próbálja ki valaki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem próbálja ki valaki a saját nemével, addig nem tudja biztosan hogy meleg e vagy sem?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Én biztosan tudom hogy KI SEM PRÓBÁLNÁM.
2018. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Egy nem melegnek nincs szüksége ilyenre.

Viszont ha te ezen gondolkodsz, akkor meleg vagy.

2018. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Velem is ez volt, de ez általában biszexeknél, illetve azoknál van akik elnyomjak (mind2 en vagyok).

Sok év után jöttem rá, hogy mind2 nem vonz sex-érzelmileg is!

De a saját nememhez jobban vonzódom (80%-20%) valahogy így tudnám leírni, ettől függetlenül passziv vagyok, szóval jó volt a genetikai mixerem, de semmi nőiesség, nem íródik le, de csaj részről meg dominánsabb egy kicsit, habár ez a másik részről is igaz, szeretem ha irányítók egy kicsit passzívként.

És erre úgy jöttem ra, hogy többször kipróbáltam mind kettő oldalt szex /érzelmi megnyilvanulasban is.

Remélem tudtam segíteni ☺️

2018. okt. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem ettél szart, honnan tudod, hogy nem finom?


Meleg vagyok, de aki vágyik a saját nemével való szexre, azt szerintem érdekli a dolog, aki nem, azt meg nem. Ez most olyan ráerőltetésnek tűnik a kérdező részéről, ami miatt teljesen jogosan érhetné támadás a melegeket, nem melegek részéről, ha a kérdező felfogása lenne az általános

2018. okt. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez orbitális hülyeség

Aki undorodik a saját nemével való érintekzéstől, az minden bizonnyal hetero.

Aki gondolkodik rajta, hogy ki kéne próbálni azonos neművel, az minimum bi, de inkább homo.

2018. okt. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az van, hogyha már felmerül az ötlet akkor már nem heteroról beszélünk hanem inkább biszexuálisról. A statisztika is azt mutatja, hogy a heterok nem igénylik az ilyen fajta "bizonyosságot".
2018. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aki teljesen heteró, azt a saját nemével szexelés taszítja, akár undorítja és egyáltalán nem hozza lázba, még fantázia szintjén. Ha te elfantáziálgatsz azzal, hogy a saját nemeddel csinálod, akkor minimum biszexuális vagy valamilyen szinten. Ami nem probléma, feltéve ha ezt nem akarod magadben elnyomni / letagadni, mert úgy boldog neheze leszel.
2018. okt. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A dolog azért nem így működik, hiszen nem akárkiről, hanem egy konkrét személyről van szó, aki iránt valamilyen pozitív érzelmet kell érezni. Ha nincs pozitív érzelem, nincs vonzalom, akkor a kapcsolat soha nem jön létre.
2018. okt. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki más. Van, aki ezt anélkül is érzi, hogy próbálná, van, akiben egy bizonyos személy mozgat meg dolgokat, és van, akinek mindent ki kell próbálnia, mire rájön, ki is ő és mire is vágyik pontosan. :) Nem olyan egyszerű dolog ez, hogy csak úgy általánosan ráhúzhatsz egy változatot mindenkire.
2018. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!