Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Énidegen homoszexualitásra mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Énidegen homoszexualitásra mi lehet a megoldás? (Nem tudom elfogadni az identitásomat; ill. számos dolog okoz ennek megértésében, elfogadásában)?

Figyelt kérdés
Nem volt még sohasem párom, szexuális kapcsolatom. Mi a véleményetek erről?

2017. aug. 29. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A szexuális indentitásod az az, hogy nő vagy-e vagy férfi. A szexuális orientációd az az, hogy nőt akarsz-e dugni vagy férfit.
2017. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Ezt magadban kell rendezned, vagy ha úgy érzed nem megy önállóan, akkor pedig a pszichológus segítségével. Utóbbi esetben sem kell megijedni, ők szakemberek, értik a dolgukat, csak beszélgetnek veled.


Ha tanácsokat akarsz kapni azzal kapcsolatban, hogy hogyan fogadd el önmagad, nos azt ajánlom, nézz meleg témájú filmeket és esetleg sorozatokat. Olvass a témáról (ajánlom a Melgedő blog-ot), ha van mód, beszélj erről elfogadó embereknek. És ami nagyon fontos, hogy tudd: a homoszexualitás nem bűn, nem egy takargatnivaló dolog, és nem elítélendő. Ugyanannyit érsz, mint mindenki más. Amit érzel az normális, és természetes. És mi, mint melegek (akik vagy felvállalták magukat, vagy nem) mind melletted állunk!


19/F/M

2017. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

#3


Az a helytelen, amit te csinálsz itt.

Szerencsétlen kérdező (már bocsánat) nem tudja elfogadni magát, te meg ideköpöd, hogy meg tud változni?

Elmondom: NEM TUD.


A homoszexualitás nem egy hecc, nem egy vicc, nem egy fétis, nem egy betegség és nem egy olyan dolog, amin változtatni lehet.

Ha meg lehetne változtatni, akkor a melegek 99%-a nem lenne meleg.


Ez egy olyan dolog, hogy én meleg vagyok, a férfiak érdekelnek, beléjük leszek szerelmes és ők izgatnak fel.

Egy férfi iránt ugyanezt érzem, mint egy hetero egy nő iránt.


Hiába is próbálja a társadalom vagy bárki rám erőszakolni, hogy egy nőt szeressek, nem fog menni.

Hiába mennék szélhámosokhoz, akik azt mondják megváltoztatnak, nem fog menni.


Mint ahogy egy heteró férfinak is hiába mondaná az ember, hogy legyen meleg, éljen egy férfival, lépjen vele szexuális kapcsolatba stb


Egy meleg férfi ugyanolyan ember, mint te és ugyanazt érzi, mint te csak férfiak iránt.

A különbség csak annyi, hogy a melegek nem akarják rád erőszakolni, hogy meleg legyél, te meg a melegekre igen, hogy heterók legyenek. Aztán mi vagyunk a rosszak. Vicces.


A kérdésre. Nézz meleg filmeket, olvass ilyen történeteket.

Nekem például a BL animék segítettek nagyon sokat. Tudom, hogy inkább lányoknak készülnek ezek, de nekem akkor is segítettek :)

És keresgess embereket, ismerkedj.


Egyébként nekem a felismerés és a teljes önelfogadás (azt tekintem ennek, amikor elmondtam anyukámnak) között eltelt 4-5 év és a felismeréstől sokáig be sem ismertem magamnak, hogy meleg vagyok és amikor régen tudtam, hogy az vagyok is biszexnek akartam hinni magamat.

Nem tudom hány éves vagy mennyi ideje jöttél rá, de ez eltart egy ideig és ez a belső harc és fájdalom az olyanok miatt van, mint a hármas: akik tájékozatlanok, buták és elítélőek.

2017. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Nevű felhasználó válasza válasza:
2%
Egy heteró ember is elferdülhet, ha például húsz évet sitten van. Így fordítva is igaz. Egy homár is lehet heteró. Gondolom. Kitartás kérdező.
2017. aug. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem "elferdülés".


Aki mondjuk börtönbe kerül és rájön arra, hogy meleg/biszex akkor azt meleg/biszex volt azelőtt is.


(Egyébként meg jó kérdés: hol láttál te ilyet? Ja, gondolom minden második ismerősöd 20 évet börtönben volt és meleg "lett". :D)


Melegként sem lehet heteróvá válni.

Voltak erre kísértelek és gyakorlatilag a legtöbb önfelfedezés is egy-egy önálló kis kísérlet, ahol a legtöbb ember (legalábbis magamból kiindulva) küzdd saját maga ellen, mert egy tizenéves kiskamasz nem érti ezt, mert a sok konzervatív miatt abban a korban leginkább elítélést lát csak, holott ez egy normális dolog, amin nem lehet változtatni.

Pont olyan dolog, mint a heteroszexualitás. Veled született, amin nem tudsz változtatni,

2017. aug. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Aki a börtönben szexel az nem lesz meleg.

Ott a lukat csak eszközként használják.

Ezért van,hogy pl be is öltöznek nőnek,így könnyebb elképzelni,hogy egy nőt dug.


Persze egy meleg férfi is le tud feküdni egy nővel,ha elérik előtte a merevedést,becsukja a szemét és a nő beveti magát,de az miféle szex?

Kb olyan,mint amikor valaki megeszi az ételt,majd direkt meghánytatja magát.Nem egészséges..

2017. aug. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Bár ez nem adja vissza a Tőletek kapott segítőkész, bátorító kommentek rám ösztönzőleg ható pozitív jelentését; de mindenkit felpontoztam! :)
2017. szept. 2. 14:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Külön köszönöm a # 2/7 és # 3/7 válaszolóknak; ŐK segítettek a legtöbbet!!!
2017. szept. 2. 14:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi ha kepek nem tisztak..vegyunk egy peldat apam felt hogy leitatjak ezert bebeszelte maganak hogy az alkohol neki nem art sot jol erzi magat tole de ilyenkor sokkal tobbet volt agressziv es féltékeny az o dontese volt e hogy a gonoszak soraba kerult? tehetett e volna maskepp? sok eselyt kapott es baratok tamogatok is akadtak akik segitettek hogy kevesbe legyen szenvedes a rossz hajlama ...
2019. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!