Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak azért élveztem ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azért élveztem ami történt mert egy helyes fiúval voltam vagy van bennem valami hajlam?

Figyelt kérdés
A fiú az egyik barátom aki meleg. Ő így külsőleg megállapítva nagyon helyes, rengeteg lánynak tetszik. De sohasem gondoltam úgy rá. Szakítottam a menyasszonyommal, és elvitt felejteni. Kicsit iszogattunk de annyira nem voltam részeg, és mikor hazamentünk, ölelgetett, egyszer csak lesmárolt. És volt közben egy tisztább pillanatom amikor leakartam állítani, de azt mondta, hogy legalább egyszer engedjem meg neki, hogy orális szexben részesítsen. A legrosszabb az, hogy élveztem jobb volt mint amikor lánnyal csináltam, de én csak kézzel csináltam neki. De reggel nagyon rosszul voltam, főleg mikor azt mondta, hogy annyira szeret, meg hozzám bújt. Mert az is jó érzés volt, de mégiscsak egy fiú. És nem szeretném megbántani, és magam sem tudom mit érzek. Azzal nyugtatom magam, hogy a helyessége, meg a jelleme fogott meg. De az meg annyira ijesztő, hogy annyira élveztem amikor csinálta. Meg nem szeretném megbántani, olyan kis aranyos, mindig meghallgat, de én azt sem tudom mi vagyok, ő meg szerelmet vallott.
2018. nov. 8. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha azt írod megfogott a jelleme meg a helyessége akkor lehet érzel valamit iránta. A hajlamról meg annyit, hogy ha már kézzel csináltad akkor nem csak hajlam van benned hanem biszexuális vagy. Szerintem beszéljétek meg, ha szeretnéd nézd meg mi lesz belőle, ha úgy érzed józanon nem menne akkor pedig mond meg neki, hogy nem.
2018. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy undormány lett volna, aligha került volna sor a dologra.
2018. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Nem tudom olyasmit érzek iránta mintha a lelki társam lenne, vagy mintha kb már előző életemből is ismertem volna.De tényleg sok mindent megtesz értem mindig meghallgat, érdeklődik, viccelődik hogy felvidítson.
2018. nov. 8. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Most hány éves vagy? 17 éves gimnazista vagy 19 éves egyetemista vagy nős férfi?

(Töröltesd a kérdést, újra kiírom.)

2018. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez egyszerű dolog. Biszexuális vagy és elkezdtél érezni valamit a srác iránt, de kicsit letámadott és összezavart ezzel a hirtelen vallomással. Az nem mentség, hogy csak azért volt jó vele, mert annyira jóképű. Nálam próbálkozhatna a világ legsármosabb pasija is, én elhajtanám, mert full hetero vagyok. Ilyen egyszerű.
2018. nov. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdés amit kiírtam. Azok nem is hasonlítanak az én helyzetemhez.
2018. nov. 9. 06:41
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Pontosan a te eseted is jól rámutat, mert visszafelé is igaz az, hogy a nemi orientáció nem feltétlen veled született tulajdonság. Ez egy sokkal bonyolultabb lelki folyamat, sőt különösen kapcsolódik az agy működéséhez, hiszen agykutatók bebizonyították hogy pozitív élmények hatására az agyunk különböző neuronokat kapcsol össze, egy függőség esetén már fizikailag kimutatható változás van. A kérdező sose érzet vonzalmat azonos nemüvel, de most már az agya hozzá tud kötni egy pozitív élményt. Így már másként gondol rá.

Annyi hasonló esetet lehetne említeni bizonyítékként. Ezért se tudom elfogadni amikor emberek azt állítják hogy te ennek, vagy annak születtél, így meg úgy fogadd el magad. Ezek nagyon felszínes következtetések. Inkább elfogadhatóbb az a tény, miszerint születésünk óta formáló hatással van környezetünk a gondolkodás módunkra, melyet mindenki azért mégis sajátos, és ezért különböző módon dolgoz fel, és reagálja le. Nyilván ebből fakadóan alakul ki egy erkölcsi és világnézet is, amely meghatározza a döntéseinket, és az életvezetésünket. Fentebb azt állította valaki hogy ő bizony 100% hetero, és ilyen vele nem fordulhat elő. Jól rámutat, hogy már gondolati szinten határozottan állást foglal. Ezzel szemben a kérdező véleményem szerint mindig is elfogadóbb volt, nyitottabb gondolatai voltak ezen a téren. Ezt jól bizonyítja hogy legjobb barátja meleg volt. De erre reagáljon a kérdező, örömmel is venném.

Tudom hogy most egy nagyon népszerű álláspont ellen fejtettem ki véleményemet, garantált 0% hasznos válsz lesz :D De üzenem a gyorskezűeknek, hogy ne csak erről az oldalról informálódjanak, mert szellemi alultápláltság állapotába kerülnek, ami nem nekem probléma egyáltalán...

2018. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező:

Nézd, ha semennyire nem vonzana a másik nem, akkor szerintem leállítottad volna. Ez persze nem azt jelenti, hogy meleg vagy. Ez inkább azt jelenti, hogy valamennyire biszexuális vagy.

Az, hogy mennyire az persze sok mindentől függ. A mostani eset egy számodra érzelmileg nagyon labilis időszakban történt, hisz szakítottál a menyasszonyoddal. A sráccal már megvolt a szimpátia, hisz azt mondod, hogy barátok vagytok. Az meg, hogy élvezted az orált, hát tudod ki ne élvezte volna; ez biológia :D (hogy jobban mint a lánnyal arra meg azt mondanám, hogy egy férfi azért jobban tudja, hogy mi esik jól a pénisznek, hisz neki is van egy :P)

Összességében szerintem most hagyd a dolgokat letisztulni. A fontos az, hogy ne kapkodj és az, hogy tudd: nincs semmi baj azzal amit most érzel. Ne görcsölj rá a dologra.



Kedves #7:

"agya hozzá tud kötni egy pozitív élményt"

Nekem a homoszexualitásom 20év mélydepresszió, öngyilkosság, folyamatos kín, szenvedés volt. Ebben hol is van a pozitív élmény? Soha SEMMI pozitív nem volt számomra ezzel kapcsolatban csak a tudat, hogy képtelen vagyok nővel bármit csinálni. Könnyű kívülről megmondani az okosat meg osztani az észt.



"Annyi hasonló esetet lehetne említeni bizonyítékként." Amik kb. semmit nem bizonyítanak. Ha adott egy férfi aki nem 100%-osan hetero, de azt gondolja magáról, mert el sem tudja képzelni a másik lehetőséget hisz az a társadalom szerint rossz, gonosz és bűnös; szembesül egy homoszexuális esemény kapcsán, hogy ez is lehet számára vonzó akkor ő esetében szerinted módosult az orientáció? Szerintem csak felszínre került az ami eddig el volt fojtva. Szerinted a módosulás hihetőbb annak tükrében, hogy sokan még annak ellenére, hogy tudományosan mérhető, biológiai reakciójuk van homoszexuális tartalomra, még akkor is heteronak vallják magukat? Ezt is mérték.


"Ezért se tudom elfogadni amikor emberek azt állítják hogy te ennek, vagy annak születtél" Azt hiszel amit akarsz, meg én is. Csak hagyjuk egymást békén.


"Tudom hogy most egy nagyon népszerű álláspont ellen fejtettem ki véleményemet, garantált 0% hasznos válsz lesz :D De üzenem a gyorskezűeknek, hogy ne csak erről az oldalról informálódjanak, mert szellemi alultápláltság állapotába kerülnek, ami nem nekem probléma egyáltalán..." - Személy szerint elolvasok minden tanulmányt mivel érintett vagyok magam is. De abban gondolom nem veszünk össze, hogy egy tudományos eredményt nagyon sokféleképpen lehet értelmezni. És ha már ott tartunk, hogy ki mit nem tud elfogadni: Számomra meg az elfogadhatatlan, hogy emberek olyan dolgokról alkotnak véleményt amiről 0 tapasztalatuk van és ezzel olyan emberek felett ítélkeznek akikkel egyrészt semmi kapcsolatuk nem lesz soha, másrészt az ítéletükkel/ítélkezésükkel folyamatosan gátjai annak, hogy mások emberhez méltó életet élhessenek.

2018. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Regi kerdes igaz, de osszejottel a sraccal? Vagy, hogy alakult, hisz szerelmet vallott?!
2023. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes itt 1-2 komment. Ezek szerint nincsenek is heteró emberek csak olyanok, akik a társadalom elvárásai miatt létesítenek kapcsolatot kizárólag az ellenkező nem képviselőivel és azért kerülik el az azonos neműeket, hogy a társadalom ne bántsa őket, mivel legbelül mindenki biszex vagy meleg? Véletlenül nem az a helyzet, hogy a biszex és a meleg emberekben olyan sok feszültség és szégyen gyűlik össze a saját nemi indentitásukkal kapcsolatban, hogy azzal vigasztalják magukat: a heterók is pöröghetnek bizonyos szituációkban az azonos neműekre. Vannak heterók, melegek, biszexuálisok. A kérdező biszexuális, semmiképpen sem heteró.
2023. szept. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!