Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kiderült otthon, hogy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült otthon, hogy meleg vagyok és már nem tudom, hogy vajon valóban az lennék?

Figyelt kérdés
Amikor kiderült apám azt mondta, hogy undorító f.....opó vagyok, ilyenekkel terrorizált, ha anyu nincs ott nekem is jött volna, ő csak sír de nem bánt miatta. Mostanában meg azt mondogatja apám, hogy próbáljak meg erős lenni, megnősülni, és gyereket vállalni. Meg, hogy milyen jövőm lehet egy férfivel, mert azok sohasem fognak engem úgy szeretni mint ahogy egy nő. Azok csak a szexre mennek szerinte. Meg felhívja ha megyünk valahova a figyelmemet arra, hogy az milyen szép lány. Nem tudom mit csináljak eddig melegnek éreztem magamat, de mióta terrorizálnak érte nem tudom, lehet hogy mégsem a férfiakat szeretem? Mert mióta kiderült már nem érzek vonzalmat senki felé.
2018. okt. 27. 11:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
93%
Apád egy undorító paraszt. Az ilyen embernek nem kellene gyereket vállalnia. Az én szememben az a szülő, aki feltétel nélkül fogadja el a gyerekét úgy, ahogyan van. Aki erre nem képes, az sosem volt és sosem lesz igazi apa, vagy anya. Ne hagyd magadat elnyomni, állj ki az igazadért. Bármennyire is próbál, nem fog tudni megváltoztatni. Tipikus magyar szemléletmód, hogy életstílussal, vagy kezelésekkel meg lehet változtatni valakinek a szexualitását. Ha elmúltál tizennyolc éves, akkor költözz el - tudom, sablonos, de ez van. Ne próbáld bebeszélni magadnak, hogy mindenki másnak van igaza, és csak te tévedhetsz. Ha a férfiak iránt érzel vonzalmat, akkor nem vagy heteroszexuális. Lehetsz az, nyugodtan, ennek az ára pénzben nem, de lelki nyomorban mérhető.
2018. okt. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%

"Meg, hogy milyen jövőm lehet egy férfivel, mert azok sohasem fognak engem úgy szeretni mint ahogy egy nő."

Ja azért van az egyik kategória tele azzal hogy sok a kur.va meg hogy csak a vagyona miatt van a pasival

2018. okt. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
1. Mostanában már senki iránt nem érzek vonzalmat. De már kiskoromban is a fiúk tetszettek. De ha most összeakarna velem jönni egy lány lehet, hogy menne, mert már nem érzek semmit a fiúk iránt. Olyan mintha belül üresnek lennék. És nem tudom, hogy ez mi, olyan mintha senki nem érdekelne már.
2018. okt. 27. 12:36
 4/40 anonim ***** válasza:
98%
Édesapád szégyellje magát. Szülőségből levizsgázott. Szerintem azért nem érzel jelenleg vonzalmat a férfiak iránt mert most az a negatív érzelmi hullám amin átmész elnyomja benned az érzelmeket és szégyenként éled meg a másságodat. Ha összejönnél egy lánnyal, lehet hogy működne a dolog ideig óráig, de előbb utóbb szerintem előjönne az hogy a férfiak vonzanak.
2018. okt. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
1%
Igaza van apádnak, mert ezek szerint csak divatból fogtad magadra ezt.
2018. okt. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
4. De én már kezdtem magam elfogadni, volt egy fiú akivel ismerkedtem.Most meg már elhiszem magamról, hogy undorító, b... vagyok, annyit hallottam. Meg az egész család azt mondja, hogy szégyellik amiért ilyen vagyok, és nem akarok változni. Pedig jó tanuló vagyok, nem iszok, nem cigizem. Míg nem tudták, hogy meleg vagyok, addig tökéletes voltam.
2018. okt. 27. 13:05
 7/40 anonim ***** válasza:
98%
Látod ez itt a nagy baj.... Most hogy kiderült rólad valami ami nem illik a tökéletes, általuk megalkotott képbe, már nem kellesz és szar vagy. Erre én tényleg azt tudom csak mondani hogy a szüleid szégyelljék magukat. Normális szülő aki önzetlenül szereti a gyerekét nem reagál így.
2018. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
7. Sohasem gondoltam volna, hogy ez lesz. Először azt gondoltam mikor mondta, hogy nem fogja tűrni, hogy egy b... legyen a házban, hogy megbánja, és bocsánatot kér. De nem azóta mindennap lejár, ha rám néz is megtudna ütni, úgy utál. Már egyszer megkérdeztem tőle, hogy most már mindig gyűlölni fog, és azt mondta, hogyha megváltozom akkor ő megbocsát. Meg, hogy milyen szégyen, hogy okos vagyok, helyes vagyok, és a férfiakat szeretem. Mikor annyi barátnőm lehetne, és ez azért nem érdekel mert agyilag nem vagyok rendben.
2018. okt. 27. 14:09
 9/40 anonim ***** válasza:
39%

Jókora baromságot csináltál... egyébként miért kellett kiderülnie?


Lehet hogy nem is meleg hanem bi vagy, és akkor abban a kiváltságos helyzetbe lennél hogy a retardált (bocs de nincs jobb szó) családod előtt csajossal mutatkozol egyéb esetben pasizol. Természetesen ez akkor áll fent ha 3as nyitott kapcsolat alakulna ki.


De ha nem, akkor csajos időszakban pont van csajod, pasis időszakban nincsen csajod, ilyen egyszerű.


Most első lépésként egyértelműsíted magadban hovatartozásod, utána jön a családnak álcázott kör. Ha továbbra is kitagadnak akkor jöhet az elköltözés. Ja hogy ez nem lehet mert még tanuló vagy.


Örömömre szolgálna ha megírnád mi vitt rá az előbújásra. Rólam senki nem tudja és nem is tudhatja meg, ez az én titkom és persze a páromé.


30F/BI

2018. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Az vitt rá, hogy lebuktam. A fiúval akivel ismerkedtem a szobámban voltam, és sajnos apunak előbb elkellet jönni a munkából, és benyitott a szobámba amikor csókolóztunk.Nem gondoltam, hogy hazajön. Akkor még normálisan mondta a fiúnak, hogy menjen haza utána lejárt mindennek. Azt mondta, hogyha még egyszer megtudja, hogy találkozunk, kitesz a házból, közben megjött anyu ha nincs ott tuti nekem jött volna. És én nem vágyok ilyen hármas kapcsolatra, én csak egy kapcsolatot szerettem volna. És a fiúval sem találkozhatok, mert miatta vagyok b..., és csajoznom kellene mert az kiöli belőlem a ferde hajlamot apám szerint. Szerencsésnek gondoltam magam, hogy lett személyes ismerkedés során egy barátom akit szeretek, de a szüleim ezt is tönkretették, pedig szerettük egymást.
2018. okt. 27. 16:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!