Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az hogy mindig a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mindig a külső az ami erősebb egy kapcsolatban és csak a belső miatt nehezen marad meg egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés egy állítást is tartalmaz, amivel én nem értek egyet.
2018. nov. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek, nemcsak a melegek, főleg a " csomagolással " törődnek, nem azzal, mit rejt a csomag..Képletesen írva, de ez a jellemző a kapcsolatok többségére. Viszont az is igaz, hogy a belső tulajdonságok, a szív és az ész nem nagyon változik idővel.A kulalak, a megjelenés pedig az idővel könyörtelenul megkopik. Egyébként a szuperpasik, akiket a melegek etalonnak tartanak,legtöbbje boldogtalan. Aki pedig nem egy amorozó, hanem ember, érzésekkel és szívvel, lehet sokkal jobban él egy kapcsolatban,azzal akivel szeretik egymást.Kilók, centik,villogó mosoly nem pótol belsőt.És aki szépet,izmosat, szexuálisan csődört akar és ezért nem találja meg a boldogságot, az nem magának, hanem a kulvilágnak keres barátot vagy párt, hogy villoghasson.Még ha ezt nem is tudja, vagy ha tudja és nem vallja be magának.
2018. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
"Külső megfog, belső megtart" Evolúciós kódolás hogy a számunkra nem ideális egyeddel ne vesztegessük az időt. Alapvetően a fáj fennmaradásának célja hogy a legjobb egyedek szaporodjanak (Darvin elmélet). Aki nem a külső alapján vonzódik abban ez az evolúciós kódolás nem olyan erős (más oka is lehet valószínűleg)
2018. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jók az előbbi válaszok, én még azzal megspékelném, hogy melegek vannak olyan szexcentrikusak (tisztelet a kivételnek) hogy tényleg előbb a külsőre mennek, aztán előfordulhat hogy tényleg megszeretik a másikat, de amikor ez az érzés elmúlik, na akkor mutatják ki igazán a foguk fehérjét, egy embert akkor lehet igazán megismerni, amikor elmúlik a felénk vetett érzései, és nem rózsaszín szemüvegen keresztül néznek minket / es fordítva. Ott jön ki a valódi énük és az általában nagyon csúnya
2018. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Szerintem jók az előbbi válaszok, én még azzal megspékelném, hogy melegek vannak olyan szexcentrikusak (tisztelet a kivételnek) hogy tényleg előbb a külsőre mennek, aztán előfordulhat hogy tényleg megszeretik a másikat, de amikor ez az érzés elmúlik, na akkor mutatják ki igazán a foguk fehérjét, egy embert akkor lehet igazán megismerni, amikor elmúlik a felénk vetett érzései, és nem rózsaszín szemüvegen keresztül néznek minket / es fordítva. Ott jön ki a valódi énük és az általában nagyon csúnya"


Ezzel melegként én nem értek egyet. Amikor elmúlik az az érzés a melegek nagy részt azért mennek szét, mert kevés dolog van ami összetartja őket. Szemben egy heteró párkapcsolatban - amiben több a kockázat - több a veszteni való: gyerek, közös ház, közös autó. Emiatt gyakori hogy a heterók álltatják magukat (mert ott a gyerek, a ház, nem akar albérletbe menni ezért inkább tűr). Melegeknél itthon - sokan nem is vállalják fel és büszkék hogy nincsenek meleg barátaik melegként - azt látom, hogy sokan szexkapcsolatot akarnak, mert nem merik felvállalni magukat sokuk.

2018. nov. 12. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Közel négy éve élek a jóval fiatalabb barátommal,de a rózsaszín köd elmúlta után lett sokkal bensőségesebb és bizalmasabb a kapcsolatunk.Reálisan nézve a másikat, megmondjuk, ami gond, ami nem tetszik és nem színészkedik senki. Sokkal jobban szeretjuk egymást és nagyon ragaszkodunk egymáshoz, és elmondható így utólag, nem a kulső miatt szerettunk egymásba pár éve.De a legszebbnek látom a barátom minden ember közul !
2018. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!