Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek is bejönnek a roma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is bejönnek a roma srácok? Szerintetek sok köztük a bi/meleg?

Figyelt kérdés
Ma is és tegnap is annyi cuki fiút láttam metrón, villamoson, stb. Olyan rossz érzés, hogy nem tudhatom ők vajon bi vagy meleg srácok-e. A társkeresőkön sose látok hasonlókat. Ti hogy bírjátok? Vagy csak én vagyok így vele? Ma is két tökéletes szemű, szájú, stb srácot láttam. Nem csak a roma fiúk cukik, de ma pl kifejezetten roma srácokat láttam. Tökéletes fogak, fiús kisugárzás, stb.

2018. nov. 15. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
akad köztük
2018. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ftf1983 ***** válasza:
79%
Van a roma srácok között nem kevés nagyon jó. A szex nem kicsit jó velük, van bennük szenvedély.
2018. nov. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy időnkénti szexpartnerem aki roma srác, tök jó vele a szex.. Valahogy tényleg sok bennük a szenvedély vagy a fráz tudja.. XD
2018. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hol találtok roma srácokat?
2018. nov. 16. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
félig az vagyok
2018. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy cigány osztálytársamat szoptam le élősszőr igazi alfa hím típus, igazából ő volt az aki kezdeményezett én meg akartam szóval jó volt. Mondjuk mikor még osztálytársak voltunk nem dugtunk mert azt nem mertem még akkor. Utána mikor már két éve gimibe jártam és nem találkoztunk aztán egy buliban találkoztunk és már nem voltam szűz ezért vele is ki akartam próbálni. Nagyon jó volt, nagyon lazák és ezt imádom magát az egész stílusukat. Azóta több cigány sráccal is voltam, mindegyik jó volt igaz csak igényesekkel.
2018. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Azaz, hasznaljatok a ciganyokat, hatha nem szaporodnanak tovabb. :D Ezerrel tamogatnalak titeket! Vegre valami jo gondolat a melegek reszerol! :D
2021. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer volt szexkapcsolatom romával a normálisabb rétegből. A látszat csal.



Az egyik 19 éves volt,képei alapján jól nézett ki ápolt volt,de mikor találkoztunk: normális öltözet,viszont dohos cigeretta szag,tele pattanással,zsíros haj. Egy próbát mondom megér ennek ellenére is. A Farka tiszta túró volt,és büdös. Na mondtam, ne haragudj de hanyagoljuk ezt most szerintem.



A másikkal 18 éves volt rendszeresen voltunk együtt,teljesen normális volt és ápolt. Helyesen írt,beszélt minden. Sokat beszéltünk messengeren is.Egyszer bemutatta testvérét aki meglopott. Eltűnt az asztalra kitett pénzem,egy drága parfümöm,és egy drágább sapkám. Majd mondta hogy jönnek a cigányokkal és kipakolnak. Azóta nem találkoztunk.


Volt egy tipikus félcigány "cukifiú" na az egy tipikus hisztis ribizli volt. Elmesélte hogy úgy hordja az óvszert magánál mint a papír zsebkendőt annyi pasival volt. ( Na persze). Elsírta hogy mindenki utálja. Nem csodálom. Hát elmentünk hozzánk: volt pár szem morzsa az ágyon felugrott hogy "jaaj tiszta morzsa lett a ruhám". Borotvált,borostás a hónaljam,meglátta: "borotváld le tiszta undi". Mindezt kényesen.

Majd abba hagytuk a talikat mert ennek értelme nem volt.

Láttam a buszon nemrég,simogatta a fenekét mikor leszállt.

Na az ilyen buzáktól hányok,és hálát adok az istennek hogy nem szaporodnak az ilyen cukifiúk.



Szóval előítélet ide vagy oda,soha senkibe ne bízz,főleg romában nem. Lehet normálisnak tűnik valamelyik,de a vérükben benne van az ami. Én nagyot csalódtam. Engem még csak roma lopott meg,szólt be,kötött belém.. Szóval a "Magyarok" előítélete teljesen jogos. És írom úgy ezeket a sorokat hogy én sem vagyok teljesen Magyar.



Ha romával vagy bárkivel is neten keresztül találkozol SOHA ne a lakásba vidd első randira.

2021. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!