Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Roma melegek! Hogyan élitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma melegek! Hogyan élitek meg a többes identitásotokat?

Figyelt kérdés

Hogyan viszonyultok a szexualitásotokhoz, az identitásotokhoz?

Hogyan viszonyul a helyzethez a környezetetek? (például család, iskola, egyetem, munkahely)



2017. okt. 15. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én leszbikus lány vagyok, már 100%-ban elfogadtam magam és megbékéltem a szexualitásommal. Család,ismerősök nem tudnak róla,nem értenének meg és túl nagyok a klisékbőlb és általánositásokból táplálkozó előítéletek,így sincs értelme felvállalni magam előttük. Munkahelyen is óvatos vagyok, de nem azért mert szégyellem a leszbikusságomat, hanem mert kisvárosi, konzervatív, homofób közegben vagyok, van néhány nagyon közeli barátnőm, nekik elmondtam, nincs vele semmi bajuk. Tervezek egy coming out-ot ha lesz végte egy komoly kapcsolatom, de akkor is csak azoknak mondom el, akiknek feltetlenül szükséges tudniuk, anyukámnak biztosan, de addig is és azután is igyekszem elkerülni az attrocitásokat, nem teszem ki magam feleslegesen támadásoknak.

21/L,Roma

2017. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy meleg vagyok elég hamar elfogadtam.

Azt hogy az emberek a származásom alapján ítélnek meg, vagy amiatt mert meleg vagyok már nehezebben.

Pluszba ehhez hozzájön még hogy nevelőszülőknél nőttem fel.

Ezek a dolgok belőlem elég nagy bizonyítási kényszert váltottak ki. Meg bizalmatlanságot.

2017. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Bár én nem vagyok "roma" , de a párom az (és meleg).

Ő nem tartja magát cigánynak, bár eléggé látszik rajta. Arra törekszik tudatosan, hogy mindenféle cigányokra jellemző dolgot elkerüljön: nem barátkozik velük, nem öltözködik cigányosan, odafigyel a beszédére, nem hallgat cigányzenét stb stb. Ha a munkahelyén valaki szóbahozza neki ezt a témát, olyankor kikéri magának, hogy őt ne tekintsék cigánynak, mivel, enyhénszólva ő sem igazán kedveli őket, bár ő maga is az.

2017. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Amit a négyes ír a párjáról, az velem is pont így van.
2017. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én simán ismerkednék félroma sráccal.nekem bejönnek,ha ápoltak.
2017. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is nagyon szexik. :)
2017. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

félig roma vagyok aki még nem látott meztelenül nem is gondolja hogy az vagyok

Amugy elég sokan rámmozdulnak

2017. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
# 7-es: szia, szívesen megnéznélek ... ☺
2017. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Én is szívesen ismerkednék ápolt, vékony félroma/roma sráccal.
2017. okt. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Én nagyon szeretem a romákat, de sajnos nagyon nehéz találni olyat, aki nem pénzért csinálja.
2017. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!