Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hetero srácokat kérdezem!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voyager24 kérdése:

Hetero srácokat kérdezem! Volt már példa hogy tetszettetek egy meleg srácnak? Ha igen honnan tudtátok hogy a srác meleg? Milyen jelekből hogy bejöttök a srácnak? Egyébként nagy ritkán előfordul hogy elképzelitek milyen lenne egy sráccal járni? Thnkx

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem, én meleg vagyok, ő elvileg hetero bár sok sok félreérthető jel van. Egy hetero srác szerintem nem szemezik folyton és nem vigyorog idétlenül állandóan egy másik srácra. El tudjátok azt képzelni hogy szimplán csak cukinak tart ? Ő 25 éves, én 29, de először 21 évesnek nézett engem mert hát fiatalos vagyok :P Egy hetero srác gyengéden oldalba bök egy másik srácot hogy kérdezzen tőle valamit (egyszer történt meg) ????

2018. nov. 17. 22:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Édes Istenkém ! Te tényleg ennyire értetlen vagy ? :D akar a fene cuki lenni. Itt nem erről van szó hogy én cuki vagyok e vagy sem. Próbálom azt ki találni hogy ő mit gondolhat rólam vagy ilyesmi. Mert egy hetero férfi nem igazán szemez velem állandóan, meg amit a kérdés alatt leírtam. Próbálok rájönni a félreértelmezhető jelekre hogy mit jelenthetnek. Itt most nem én vagyok a lényeg hanem ő !!!
2018. nov. 18. 18:48
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb meleg urak már környékeztek meg a fürdőben, pedig semmi jelét nem adtam, hogy érdekelnének, ráadásul nem olyan fürdőbe járok ami melegeknek van.
2018. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem a heteró pasik nem figlalkoznak azzal hogy a masik pasi vonzó e.
2019. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ftf1983 ***** válasza:
100%

13-as!


Dehogynem! Heteró pasinál jobban senki nem tud megsértődni akkor, amikor egy meleg közli vele, hogy nem jön be neki. Futottam már bele ilyen helyzetekbe heteró kollégákkal, akik beszóltak, hogy nem akarnak zavarba hozni, ezért nem öltöznek át előttem. Én meg közöltem, hogy ha az utolsó pasik lennének a Földön se kellenének, mert nem az eseteim. Hát volt ott sértődés és hiszti....

2019. aug. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Amikor legközelebb így szemez veled, valahogy viccesen mondd meg neki, hogy vigyázzon a szemezéssel, mert meleg vagy, és a végén még spontán lesmárolod. 😄 Akkor valószínűleg ki fog derülni a reakciójából, hogy mi a pálya. Neked kell most lépned.
2020. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak írom hogy a kérdés már nem aktuális...
2020. okt. 19. 18:09
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a sztori vége? 😊
2020. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
sajnos semmi jó...a lényeg azóta óvatosabb vagyok
2020. okt. 19. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!