Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit csináljak az exemmel aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az exemmel aki megnősült, de állítólag engem szeret?

Figyelt kérdés
Az exem szülei homofóbok voltak, sokat bántották otthon a kapcsolatunk miatt. Végül szakított velem azzal az indokkal, hogy ő a nőket szereti. Megnősült, de valószínűleg ez ilyen álca nála mert egy meleg helyen összefutottunk. Pasival voltam, és még ő féltékenykedett. Nem tudtam szabadulni tőle, felakart jönni a lakásomra beszélgetni. Panaszkodott, hogy milyen hülye volt, meg a feleségét sem szereti, titkos életet él. Kérte, hogy adjak neki egy esélyt, mert boldogtalan. Nem tudom mit tegyek, mert mégiscsak házas, meg valahogy kapcsolat után, hogy együtt jártunk nem be ez a szeretős téma.
2018. nov. 18. 14:45
 1/2 Buran ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú élete lehet az alapján, amit leírtál. De neked a saját életeddel kell elsősorban törődni, a saját boldogságodat kell megtalálnod. Azt kell tenned, ami téged boldoggá tesz.


Én megpróbálnám elfelejteni, ha ilyen szituációba kerülnék. Ha nagyon kötné az ebet a karóhoz, akkor leülnék vele, meghallgatnám, majd elmondanám, hogy miért nem. Ha megérti, megérti, ha nem, akkor nem.

2018. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Nem a te felelősséged az hogy ő hogy éli az életét. Ha boldogtalan és nem szereti a feleségét akkor váljanak el és keresse a boldogságát. Akár veled. De az, hogy kamuházassága mellett magához akar kötni az nem fair. Nagyon nem. Az, hogy nem tudja vállalni magát az nem a te felelősséged, hanem az övé.

Ha szereted beszéljetek erről de szerintem ne menj bele ebbe a szerető szerepbe. Te ezen csak veszíthetsz.

2018. nov. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!