Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a leg izgatóbb, leg szexibb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a leg izgatóbb, leg szexibb fantáziálásotok vagy mi az ami ilyen és megtörtént veletek?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek, itt vagy priviben?

2018. nov. 18. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy fiúról álmodom régen, aki tud helyesen írni igekötős igéket. Az nagyon felizgatna ha találnék ilyet :)
2018. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Akkor masztizz ezzel #1:


[link]


De igazad van...

2018. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
a “leg” az sehol nem igekötő ...de bátran okoskodj csak.
2018. nov. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
az izgató meg a szexi melléknevek ...tehát az IGEkötőd itt megbukott
2018. nov. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi van ha ő tényleg erre gondolt, ti meg kiforgatjátok? Volt egy pasim arra izgult ahogy az R betűket mondtam. Mert nagyon pattog szerinte. Vagy volt egy srác akit az izgatta itt az oldalon ha valaki tollat rágott. Csak a véletlen hozza, hogy a srác aki kiírta a kérdést még hibásan is írt. Szerintem aki kiszúrja a hibát tudja mi az igekötő. De persze jön a sok most megmutatom hogy én még okosabb vagyok ember és beszól. Közbe meg lehet tökre félreértitek.
2018. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

futsukayoi!

Kemény a borító? Mert a puhát nem szeretem mert nehéz berakni a táskába a metrón.

Fóliázott? Csak mert jobb védeni a folyadéktól esőben.

Már olvasott példány vagy én leszek az első? Csak mert szívesen avatnám a tartalomjegyzékét. :)

Vagy ez saját példány és csatlakoznom kéne olvasónak?:)

2018. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

#6


Persze, vitatkozunk ilyen sz...rokon, ez van, összeugorhatunk ilyesmin, mert nincs jobb dolgunk, de...


Ezzel nem károsítasz senkit (helyesírás), a hibásan leírt szöveget is megérted. Az a baj, hogy "tolyás" jön szembe veled az úton. Valamit nem tud, a te (és családod) élete múlhat rajta. Sovány vigasz az, hogy valaki pu...ciért, pénzért, libáért vett jogsit.

Szabály, szabály, szabály...

Ezen vitázunk, a másikkal ölünk (ha nem figyelünk).


Remélem érted, hogy mire akarok rávilágítani.

Igen, tudom, hibásan írok, de próbálom, míg van aki azt sem tudja mi az a jobbkezes kereszteződés...


Ugyanazon analógia alapján működik mindkettő. Vannak szabályok.


Hogy csatlakoznod kellene? nemtom'...

Nem is azért írtam, nem értelmezted jól, ez van.

Írásban nem nehéz elbeszélni egymás mellett.

Nem értetted, mire is akartam kilyukadni, nem is neked szólt.

Rajtad keresztül a kérdezőnek.

Nekem nincs ilyenem. Egy kemény kötésű 2012-es kiadás van a polcon. Az is csak "tévedésből". Mármint hasonlóságot kerestem, de nem jött össze. AZ emberi nyelv és a gépi nyelv között nehéz, talán az angollal...

De az sem, A C++ félreértelmezhetetlen, míg a magyar nyelven dicsérhetsz és szidhatsz ugyanazzal a mondattal.

2018. nov. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!